Dobré odpoledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Neobvyklou kořist ve dvojitém podání si chtěli odnést zlodějíčci z prodejny v Okružní ulici, avšak zboží se vrátilo na pulty, neboť byli přistiženi. První případ se udál předminulý pátek 10. ledna před sedmnáctou hodinou, kdy jedenatřicetiletý muž ukradl cukrovinky, lahev rumu, tři šampony a barvu na vlasy za celkem 741 korun.

Den nato kolem osmnácté hodiny to zkusil znovu, kdy chtěl ukrást opět barvy na vlasy a pytle na odpadky, tentokrát v hodnotě necelých 500 korun. Ve stejné prodejně došlo v tentýž den, tedy v sobotu 11. ledna, k další krádeži. Pachatelem byl tentokrát devětadvacetiletý chlapík, který si udělal zálusk na dvě láhve vodky a dva šampony v celkové hodnotě 600 korun. Oba muži byli při svých krádežích přistiženi ostrahou prodejny. A jak se ukázalo, jedná se o recidivisty, kteří byli již v minulosti pro obdobnou činnost trestáni. Ve věcích se nyní koná zkrácené řízení a nyní jim hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-