Dobré ráno, dnes je čtvrtek 20.2.2020
svátek slaví Oldřich,
zítra Lenka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Neobvyklou kořist ve dvojitém podání si chtěli odnést zlodějíčci z prodejny v Okružní ulici, avšak zboží se vrátilo na pulty, neboť byli přistiženi. První případ se udál předminulý pátek 10. ledna před sedmnáctou hodinou, kdy jedenatřicetiletý muž ukradl cukrovinky, lahev rumu, tři šampony a barvu na vlasy za celkem 741 korun.

Den nato kolem osmnácté hodiny to zkusil znovu, kdy chtěl ukrást opět barvy na vlasy a pytle na odpadky, tentokrát v hodnotě necelých 500 korun. Ve stejné prodejně došlo v tentýž den, tedy v sobotu 11. ledna, k další krádeži. Pachatelem byl tentokrát devětadvacetiletý chlapík, který si udělal zálusk na dvě láhve vodky a dva šampony v celkové hodnotě 600 korun. Oba muži byli při svých krádežích přistiženi ostrahou prodejny. A jak se ukázalo, jedná se o recidivisty, kteří byli již v minulosti pro obdobnou činnost trestáni. Ve věcích se nyní koná zkrácené řízení a nyní jim hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments