Dobré dopoledne, dnes je pátek 3.4.2020
svátek slaví Richard,
zítra Ivana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Během dvou hodin skončily v sobotu 22. února na záchytce hned tři osoby. Prvního opilce, ležícího na zemi v ulici Západní, nahlásila prostřednictvím linky 156 kolemjdoucí žena. Čtyřiačtyřicetiletý bezdomovec byl ve stavu, kdy nekontroloval své jednání a nedokázal se udržet na nohou.

Při orientační dechové zkoušce bylo u něj změřeno 3,63 promile. Druhým nahlášeným opilcem byla sedmdesátiletá bezdomovkyně,která se nacházela na lavičce v centru města. Žena byla ve stavu, kdy nekontrolovala své jednání a sama se o sebe nedokázala postarat. Nadýchala 1,98 promile. Třetí opilec byl nahlášen na linku 156 v prostorách hlavního vlakového nádraží. Hlídkou byl na místě zjištěn klečící jednašedesátiletý muž. Dotyčný vlivem požitého alkoholu nebyl schopen samostatného pohybu. Postavit na nohy se nedokázal ani za pomoci hlídky. Dechovou zkoušku se pro jeho stav nepodařilo provést. Všechny tři osoby putovaly na záchytku a jejich přestupky projedná správní orgán.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar