Dobré odpoledne, dnes je úterý 20.10.2020
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

36 dalniceNepříjemná událost postihla na Prostějovsku devětapadesátiletou cizinku, kterou postihl na dálnici defekt. Když zastavila a čekala na pomoc, dočkala se opačného... Dva muži, kteří dobrý skutek předstírali, ji ve finále na základě zákařné lsti prachsprostě okradli!

 

 

"V úterý desátého září v pozdních večerních hodinách byla na silnici R46, v katastrálním území Dobrochov, okradena devětapadesátiletá cizinka. Na vozidle Citroen Berlingo dostala defekt. Když vozidlo odstavila u krajnice a místo řádně označila, zastavilo u ní zatím neznámé auto i s osádkou, kterou měli tvořit dva muži ve věku kolem třiceti let. Jeden jí nabídl pomoc, druhý ji upozornil na to, že by si měla výstražný trojúhelník dát dál od auta. V okamžiku, když žena dala na jeho radu a poodešla, jí z auta ukradli plážový koš s věcmi. Kromě peněženky s penězi v něm měla i osobní doklady, mobilní telefon a platební kartu," informovala Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje s tím, že celková škoda byla vyčíslena na 13 300 korun. "Policisté případ šetří pro podezření ze spáchání přečinu krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za který pachatelům, v případě jejich zjištění, hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi. Na případu pracují a po pachatelích a vozidle pátrají," dodala Urbánková.

Total Comments

  • Václavková pohřební služba
  • Bellis
  • Veterina Plajner
  • Auto Rolný
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Sportovní události jsou pozastaveny. Co vám bude nejvíce chybět?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-