Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 6.8.2020
svátek slaví Oldřiška,
zítra Lada
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 penizePolicie si došlápla na třiačtyřicetiletého muže, který částku převyšující půl milionu korun za nájemné nezahrnul do svého účetnictví. Zkreslil tak údaje o příjmech a teď mu hrozí dva roky vězení. „Ze spáchání trestného činu zkreslování údajů o stavu hospodaření a jmění je podezřelý třiačtyřicetiletý muž z Prostějovska. Od počátku roku 2010 do konce roku 2011 nesplnil povinnosti, které mu, jako poplatníkovi majícímu příjmy z pronájmu nemovitostí, vyplývají ze zákona. Řádně nevedl záznam o těchto příjmech a tyto příjmy převyšující částku pětset padesát tisíc korun nezahrnul do daňového přiznání za rok 2010 a 2011,“ popsala podstatu trestného činu Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.


Jak dodala, v pátek muži kriminalisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření ze spáchání trestného činu zkreslování údajů o stavu hospodaření a jmění, za který mu, v případě prokázání viny a odsouzení, hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi nebo zákaz činnosti.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-