Příjemnou noc, dnes je středa 5.8.2020
svátek slaví Kristián,
zítra Oldřiška
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

50 Dolni_001Pravděpodobně nedání přednosti stálo  za dopravní nehodou, ke které došlo v úterý krátce po půl páté odpoledne na ulici Dolní v Prostějově. Z provedeného šetření vyplývá, že 46 letý řidič vozidla Škoda Octavia combi, který jel od ulice Kralické směrem k výjezdu na rychlostní komunikaci I/46, nedal v křižovatce s ulicí Dolní a výjezdu na rychlostní komunikaci, přednost v jízdě nákladnímu motorovému vozidlu Iveco (řízeno 44 letým řidičem), které jelo z levé strany po ulici Dolní směrem do centra.

Došlo ke střetu, po kterém byla Škoda Octavia odhozena na autobus (řízen 61 letým řidičem), který stál na hlavní silnici a chtěl  odbočit vlevo na vedlejší silnici, na ulici Kralickou. Při nehodě došlo k lehkému zranění řidiče Škody Octavie, který byl ošetřen v prostějovské nemocnici. Ke zranění jiných osob nedošlo. Alkohol u všech účastníků nehody vyloučila dechová zkouška, celková hmotná škoda byla vyčíslena na 190 tisíc korun. Řidiči Š-Octavie byla na místě uložena bloková pokuty ve výši 1 500 korun.

50 Dolni_00250 Dolni_003

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-