Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

42 policie_CRSkandál! Jednatelka nejmenované příspěvkové organizace si ulila do vlastní kapsy statisíce korun. Policie totiž zveřejnila, že vyšetřuje jeden z největších případů zpronevěry za poslední desetiletí. Bližší podrobnosti ale bohužel sděleny nebyly.

„Ze spáchání trestného činu zpronevěry je podezřelá osmapadesátiletá žena z Prostějovska, která jako zástupce jedné z příspěvkových organizací měla od září letošního roku zpronevěřit 320 tisíc korun z finančních prostředků, s nimiž měla oprávnění disponovat. Tyto peníze podle dosavadních indicií použila ovšem pro vlastní potřebu,“ informovala bez dalších podrobností Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.
V průběhu minulého týdne ženě policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření ze spáchání trestného činu, za který jí, v případě prokázání viny a odsouzení, hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments