Dobrý podvečer, dnes je neděle 26.1.2020
svátek slaví Zora,
zítra Ingrid
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

51 s_NOZEMTohle už tu dlouho nebylo. Nervy na uzdě neudržel důchodce v Čechovicích, kterému vadili stavební dělníci pracující před jeho domem. Vyhrožoval jim vidlemi a pak na ně dokonce zaútočil s nožem v ruce!

„Z trestného činu výtržnictví je podezřelý jednasedmdesátiletý muž z Prostějovska, který v úterý 17. prosince 2013 před šestnáctou hodinou vyhrožoval dělníkům stavební firmy, kteří se pohybovali na volně přístupných pozemcích obce Čechovice. Křičel na ně, že pokud budou před jeho domem probíhat stavební práce, tak si na ně vezme vidle. Pracovníci pokračovali v činnosti, kdy muž vyběhl z domu a v ruce držel nůž s dvaceticentimetrovou čepelí,“ informoval Josef Bednařík, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci s tím, že vystrašení dělníci okamžitě vytočili tísňovou linku 158. „Přivolaní policisté vyzvali muže, aby nůž odhodil a zanechal svého protiprávního jednání, ale dotyčný na výzvy nereagoval. Následně byly použity donucovací prostředky, nůž byl zajištěn a muž převezen na policejní oddělení. Po provedených policejních úkonech byl po osmnácté hodině propuštěn. Ke zranění osob a škodě na majetku nedošlo. Muži za tento čin hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta,“ dodal Josef Bednařík.  

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments