Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.2.2020
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 wanted„Setkal jsem se s úžasnou dívkou. Šli jsme spolu kolem řeky. Po deseti minutách jsem se do ní hluboce zamiloval, po dvaceti minutách jsem ji požádal o ruku a po půl hodině jsem se už zcela zbavil myšlenky, že jí ukradnu peněženku!“ Takto zní citát z filmu Woodyho Allena „Seber prachy a zmiz“. Tohoto přístupu se Tomáš Chodil ke své škodě nedržel. Svoji mladičkou a půvabnou přítelkyni okrádal, jak jen mohl. Nyní jej bezúspěšně honí policisté z celého kraje...

Letní lásky mají mnohá úskalí. Své by o tom mohla vyprávět i osmnáctiletá dívka z Hablova na Prostějovsku. Její jméno prozrazovat nebudeme, říkejme jí Lucie. Loni těsně před prázdninami se sedmnáctiletá Lucie seznámila s o šest let starším Tomášem Chodilem. Zamilovala se do něho a začala s ním chodit. Než prázdniny skončily, jejich láska už byla dávno pryč. Lucčini rodiče na Tomáše podali trestní oznámení.

„Náš vztah skončil, protože mi Tomáš lhal a okrádal mě. Postupně mi vzal kameru, náušnice, mobil i peníze,“ nechala se slyšet půvabná dívka. Tomáš Chodil to nepopřel. „Za kameru jsem v zastavárně na prostějovském náměstí dostal tisícovku, za to jsem pak svoji dívku pozval na večeři. Celkem jsem za ni zaplatil přes tisíc korun,“ vyjádřil se Tomáš Chodil ve své výpovědi na policii. To potvrdila i Lucie. „Je pravdou, že mě pozval na večeři do Fiesty. Dostala jsem od něj i růži a strávili jsme spolu romantický večer. To jsem ovšem absolutně netušila, že mi předtím ukradl kameru,“ nechala se slyšet Lucie.

Podobným způsobem to pokračovalo  přibližně dva týdny.  Tomáš Lucii okrádal, část peněz sám utratil, se zbytkem si před ní hrál na lorda. Za ukradené náušnice ji pozval do kina, její mobil pak padl na maso pro společné grilování s Lucčinými rodiči na chalupě. To, že Tomáš Lucii obral, kromě ní dosvědčili i jejich společní známí. Ti jej totiž doprovodili do prostějovské zastavárny na náměstí, kde věci prodával.

Za to a ještě za další krádeže si Tomáš Chodil od prostějovského soudu vysloužil roční podmínku. Jenže ani to zatím není v jeho případě zdaleka vše. V tuto chvíli po čtyřiadvacetiletém mladíkovi, pocházejícím z Horního Města na Bruntálsku, pátrají policisté. Bezúspěšně už tak činí od poloviny listopadu loňského roku. Tomáš Chodil je obviněný z dalších krádeží i násilností. Informace o jeho osobě a pobytu přijme každá policejní služebna, linka 158 nebo přímo bruntálští pátrači na telefonním čísle 974 731 336.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments