Příjemnou noc, dnes je úterý 15.10.2019
svátek slaví Tereza,
zítra Havel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 wanted„Setkal jsem se s úžasnou dívkou. Šli jsme spolu kolem řeky. Po deseti minutách jsem se do ní hluboce zamiloval, po dvaceti minutách jsem ji požádal o ruku a po půl hodině jsem se už zcela zbavil myšlenky, že jí ukradnu peněženku!“ Takto zní citát z filmu Woodyho Allena „Seber prachy a zmiz“. Tohoto přístupu se Tomáš Chodil ke své škodě nedržel. Svoji mladičkou a půvabnou přítelkyni okrádal, jak jen mohl. Nyní jej bezúspěšně honí policisté z celého kraje...

Letní lásky mají mnohá úskalí. Své by o tom mohla vyprávět i osmnáctiletá dívka z Hablova na Prostějovsku. Její jméno prozrazovat nebudeme, říkejme jí Lucie. Loni těsně před prázdninami se sedmnáctiletá Lucie seznámila s o šest let starším Tomášem Chodilem. Zamilovala se do něho a začala s ním chodit. Než prázdniny skončily, jejich láska už byla dávno pryč. Lucčini rodiče na Tomáše podali trestní oznámení.

„Náš vztah skončil, protože mi Tomáš lhal a okrádal mě. Postupně mi vzal kameru, náušnice, mobil i peníze,“ nechala se slyšet půvabná dívka. Tomáš Chodil to nepopřel. „Za kameru jsem v zastavárně na prostějovském náměstí dostal tisícovku, za to jsem pak svoji dívku pozval na večeři. Celkem jsem za ni zaplatil přes tisíc korun,“ vyjádřil se Tomáš Chodil ve své výpovědi na policii. To potvrdila i Lucie. „Je pravdou, že mě pozval na večeři do Fiesty. Dostala jsem od něj i růži a strávili jsme spolu romantický večer. To jsem ovšem absolutně netušila, že mi předtím ukradl kameru,“ nechala se slyšet Lucie.

Podobným způsobem to pokračovalo  přibližně dva týdny.  Tomáš Lucii okrádal, část peněz sám utratil, se zbytkem si před ní hrál na lorda. Za ukradené náušnice ji pozval do kina, její mobil pak padl na maso pro společné grilování s Lucčinými rodiči na chalupě. To, že Tomáš Lucii obral, kromě ní dosvědčili i jejich společní známí. Ti jej totiž doprovodili do prostějovské zastavárny na náměstí, kde věci prodával.

Za to a ještě za další krádeže si Tomáš Chodil od prostějovského soudu vysloužil roční podmínku. Jenže ani to zatím není v jeho případě zdaleka vše. V tuto chvíli po čtyřiadvacetiletém mladíkovi, pocházejícím z Horního Města na Bruntálsku, pátrají policisté. Bezúspěšně už tak činí od poloviny listopadu loňského roku. Tomáš Chodil je obviněný z dalších krádeží i násilností. Informace o jeho osobě a pobytu přijme každá policejní služebna, linka 158 nebo přímo bruntálští pátrači na telefonním čísle 974 731 336.

Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments