Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 2.4.2020
svátek slaví Erika,
zítra Richard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 wanted„Setkal jsem se s úžasnou dívkou. Šli jsme spolu kolem řeky. Po deseti minutách jsem se do ní hluboce zamiloval, po dvaceti minutách jsem ji požádal o ruku a po půl hodině jsem se už zcela zbavil myšlenky, že jí ukradnu peněženku!“ Takto zní citát z filmu Woodyho Allena „Seber prachy a zmiz“. Tohoto přístupu se Tomáš Chodil ke své škodě nedržel. Svoji mladičkou a půvabnou přítelkyni okrádal, jak jen mohl. Nyní jej bezúspěšně honí policisté z celého kraje...

Letní lásky mají mnohá úskalí. Své by o tom mohla vyprávět i osmnáctiletá dívka z Hablova na Prostějovsku. Její jméno prozrazovat nebudeme, říkejme jí Lucie. Loni těsně před prázdninami se sedmnáctiletá Lucie seznámila s o šest let starším Tomášem Chodilem. Zamilovala se do něho a začala s ním chodit. Než prázdniny skončily, jejich láska už byla dávno pryč. Lucčini rodiče na Tomáše podali trestní oznámení.

„Náš vztah skončil, protože mi Tomáš lhal a okrádal mě. Postupně mi vzal kameru, náušnice, mobil i peníze,“ nechala se slyšet půvabná dívka. Tomáš Chodil to nepopřel. „Za kameru jsem v zastavárně na prostějovském náměstí dostal tisícovku, za to jsem pak svoji dívku pozval na večeři. Celkem jsem za ni zaplatil přes tisíc korun,“ vyjádřil se Tomáš Chodil ve své výpovědi na policii. To potvrdila i Lucie. „Je pravdou, že mě pozval na večeři do Fiesty. Dostala jsem od něj i růži a strávili jsme spolu romantický večer. To jsem ovšem absolutně netušila, že mi předtím ukradl kameru,“ nechala se slyšet Lucie.

Podobným způsobem to pokračovalo  přibližně dva týdny.  Tomáš Lucii okrádal, část peněz sám utratil, se zbytkem si před ní hrál na lorda. Za ukradené náušnice ji pozval do kina, její mobil pak padl na maso pro společné grilování s Lucčinými rodiči na chalupě. To, že Tomáš Lucii obral, kromě ní dosvědčili i jejich společní známí. Ti jej totiž doprovodili do prostějovské zastavárny na náměstí, kde věci prodával.

Za to a ještě za další krádeže si Tomáš Chodil od prostějovského soudu vysloužil roční podmínku. Jenže ani to zatím není v jeho případě zdaleka vše. V tuto chvíli po čtyřiadvacetiletém mladíkovi, pocházejícím z Horního Města na Bruntálsku, pátrají policisté. Bezúspěšně už tak činí od poloviny listopadu loňského roku. Tomáš Chodil je obviněný z dalších krádeží i násilností. Informace o jeho osobě a pobytu přijme každá policejní služebna, linka 158 nebo přímo bruntálští pátrači na telefonním čísle 974 731 336.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar