Dobrý podvečer, dnes je pondělí 6.4.2020
svátek slaví Vendula,
zítra Heřman a Hermína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

nehoda web2V úterý 3. července v ulici Plumlovská před osmou hodinou ráno srazila tatrovka chodce. Stalo se tak u přechodě pro chodce poblíž restaurace „Na Březince”. Osmapadesátiletý muž na následky těžkých zranění v nemocnici zemřel. 


„V úterý 3. července 2012 kolem sedmé hodiny ranní došlo na ulici Plumlovská v Prostějově k tragické dopravní nehodě. Mimo přechod pro chodce, v jeho těsné blízkosti, zde z dosud nezjištěných příčin vstoupil těsně před projíždějící nákladní motorové vozidlo Tatra, které řídil 60 letý řidič, osmapadesátiletý muž. Řidič již nestačil zareagovat a do chodce narazil pravou přední částí. Při nehodě došlo k těžkému zranění chodce," informovala policejní tisková mluvčí Irena Urbánková.
„Muž utrpěl těžké poranění hlavy, se kterým byl převezen do Olomoucké fakultní nemocnice,” uvedl šéf prostějovské záchranky Radomír Gurka. Ve večerních hodinách jsme z olomoucké Fakultní nemocnice bohužel obdrželi velmi smutnou zprávu. Muž svým zraněním podlehl.
„Pacienta přivezla sanitka na urgentní příjem s velmi těžkými a mnohačetnými zraněními. Ta byla v oblasti hlavy, hrudníku, pánve a horních končetin. Lékaři na urgentním příjmu museli dokonce použít přímou masáž srdce. Bohužel, i přes enormní snahu muž zemřel,” uvedl exkluzivně pro Večerník Egon Havrlant, tiskový mluvčí Fakultní nemocnice v Olomouci.
Okolnosti této tragické dopravní nehody jsou  předmětem dalšího šetření.
 Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar