Dobré odpoledne, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 hrozba_alimentuTohle by mohlo zabrat na všechny neplatiče výživného! Avizovaná první dražba na webu v České republice, kterou připravoval prostějovský soud na 20. prosince loňského roku, se nakonec nekonala. Pod hrozbou, že přijde o svůj byt v prostějovské městské části Krasice totiž Jan Doseděl svůj dluh zaplatil! První elektronická dražba se tak bude konat zřejmě až 21. ledna 2014.

„Prosincová elektronická dražba byla odročena. Než byla zahájena, dlužník totiž své závazky uhradil. Jednalo se o výživné ve výši jednadvacet tisíc korun. Spolu s tím hříšník zaplatil i náklady na vedení exekuce, které činily dva tisíce a tři sta korun. Exekuce tedy bude zastavena,“ prozradil exkluzivně Večerníku Vladimír Váňa, soudce Okresního soudu v Prostějově.

Vybrané peníze nyní leží na soudě. „Matka nezletilého dítěte, které dlužná částka patří, si je však dosud nevyzvedla. Na adrese svého trvalého i přechodné bydliště bohužel není k zastižení. O peníze se tedy může hlásit přímo na soudu,“ vyzval ženu prostřednictvím nejčtenějšího regionálního periodika Vladimír Váňa.

Historicky první soudní elektronické dražby v ČR se na serveru www.prodej-drazbou.cz budete moci zúčastnit 21. ledna od 10.00 hodin. Dražit se bude polovina domu a zahrady patřící Marii Krůzové z Doloplaz. „Vyvolávací cena nemovitosti je stodvacet tisíc korun, dražby se může zúčastnit pouze ten, kdo před jejím zahájením složí na účet soudu jistinu ve výši padesát tisíc korun. Pokud nemovitost nezíská, samozřejmě mu budou peníze vráceny,“ dodal na vysvětlenou Váňa. Přesná pravidla dražby si pak lze snadno dohledat na výše zmíněných internetových stránkách.

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-