Dobré dopoledne, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 policie_6Nepříliš vhodnou dobu k opravě traktoru si vybral muž v zemědělském družstvu na Prostějovsku. Přímo na Silvestra totiž v podroušeném stavu z traktoru spadl a přivodil si středně těžké zranění. Případ je kvalifikován jako pracovní úraz.


„Těžkým zraněním skončil pracovní úraz, ke kterému došlo v úterý 31. prosince 2013 krátce před jednou hodinou odpoledne v jednom ze zemědělských družstev na Prostějovsku. Sedmadvacetiletý muž opravoval traktor a chtěl vylézt do jeho kabiny. Z kovového schůdku mu však sklouzla noha a on upadl obličejem přímo na betonovou podlahu. Se zraněním byl převezen do nemocnice v Olomouci, kde byl hospitalizován,“ uvedla k případu Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.
Jak dále Večerník zjistil, muž sice není ohrožen na životě, ale po vyléčení ho čekají pěkné patálie. A to jak s policií, tak určitě i se zaměstnavatelem. „Podle lékařské zprávy se jedná o středně těžké zranění. Přesná doba léčení nebyla zatím stanovena. Při dechové zkoušce na alkohol bylo zraněnému muži naměřeno 0,78 promile alkoholu v dechu. Policisté případ šetří jako pracovní úraz a nadále probíhá šetření,“ řekla Irena Urbánková.

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-