Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 6.8.2020
svátek slaví Oldřiška,
zítra Lada
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 mrtvy_1Policie ČR ÚO Přerov se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže, který byl nalezen dne 11.10.2013 ve vodním  toku v Tovačově. První výskyt a pohyb muže byl zaznamenán ve čtvrtek dne 10.10.2013 okolo 17:30 hodin v Tovačově.  Tento muž s nikým nekomunikoval, nereagoval na dotazy, pohyboval se sám a bez zavazadel. Při pátrání po jeho totožnosti bylo zjištěno, že se nejedná o občana Tovačova. Mohlo by se jednat o osobu bez domova, případně o sociálně slabšího člověka.  Podle jeho oblečení lze předpokládat, že mu bylo poskytnuto v některém z chartitativních objektů. Pitva potvrdila, že mu nezemřel násilnou smrtí, ale z přirozených příčin.

Jedná se o muže přibližně určeného stáří mezi 50 - 60 lety, výšky 172 cm a odhadované váhy 62 kg, tmavěji hnědé pleti. Má oválný tvar hlavy, středně hnědé, z poloviny prošedivělé vlasy s čelními kouty, modré oči, výrazně husté obočí. Na přední ploše krku má dvě staré jizvy po chirurgickém zákroku. Nosil zubní náhradu a pravděpodobně se jednalo o silného kuřáka.  Na pravém předloktí má vytetovaná písmena JŠ o velikosti přibližně 1,5 cm.

 

Na sobě měl zelené sportovní tepláky s bílým nápisem v pase, po levé straně nápis Fitness Dance. Vrchní část pasu tvoří cca 8 cm široký pás s výrazným svislým vroubkováním. Tepláky jsou s oblými zapuštěnými kapsami. Dále měl na sobě černé úpletové tričko s krátkým rukávem s předním vyšitým tmavě modrým bavlněným nápisem RD/2 1129-UN/CUT VLNT-DNM/CRUDE/11-29 značky Violento, pestrobarevný pletený svetr s výrazným norským vzorem a jemně vroubkovanou manšestrovou bundu do pasu velikosti XL, s nápisem na zadním štítku TOM TAILOR SPORTSWEAR. Na nohou měl obuty koženkově-plátěné, černé kotníkové sportovní boty skeatové značky Colorful vel. 44 s širokým bílým lemem, v oblasti paty částečně prošoupané podlážky.

 

Policie ČR se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže. Jakékoliv informace přijmou policisté v pracovní dobu od 7.00 – 15.00 hodin na telefonní lince 974 778 336, 974 778 337, případně kdykoliv na bezplatné telefonní lince 158.  

02 mrtvy_2
02 mrtvy_302 mrtvy_402 mrtvy_5

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-