Dobré ráno, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

indexDruhým dnem v tomto týdnu dnes pokračovala závěrečná fáze soudního procesu s Robertem Kovaříkem. Přestože bývalý prostějovský hokejista stále tvrdí, že s přepadením dodávky plné riflí v roce 1999 a o rok později realitního makléře převážejícího přes dva miliony korun v hotovosti má sice něco málo společného, ale v žádném případě u těchto dvou případů nebyl fyzicky, dnešní přehrávání telefonických odposlechů ho usvědčuje z víceméně z opaku.

 

Tedy hlavně co se týká druhého případu. Odposlechy nařízené soudem přidala policie do vyšetřovacích spisů jako jeden z hlavních důkazů proti Robertu Kovaříkovi a jeho bandě. A z nich jasně plyne, že v případě makléře Jaroslava Kremly Robert Kovařík nejenže celé přepadení organizoval, ale společně s kumpány Davidem Zachem a tajemným Martinem, kterého Kovařík nikdy policii neidentifikoval, se chystal u čerpací stanice ve Vrahovicích i na její realizaci! Přitom echo, kdy v bance Jaroslav Kremla převzal 2,3 milionu korun a kdy s nimi vycházel ven, dostal Kovařík od Karla Menyháze! Čtvrteční rozebírání telefonních odposlechů ukončil soudce Aleš Novotný ve chvíli, kdy se trojice Robert Kovařík, neznámý Martin a David Zach chystali u vrahovické benzínky přepadnout realitního makléře Kremlu a oloupit ho o 2,3 milionu korun. Co ale bylo dál, když k brutální loupeži se zbraní v ruce došlo až na silnici mezi Štětovicemi a Hrdibořicemi? A kdo ve skutečnosti loupil v tajemném zeleném Audi? To se dozvíme v pátek!
Právě v pátek 17. ledna byly očekávány závěrečné řeči státního zástupce a obhájce Roberta Kovaříka, včetně rozsudku. Nyní to ale vypadá, že soudní proces bude ještě o nějaký ten den odročen…

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rázný krok k dohodě?

Zastupitelé schválili vznik komise, která by měla posoudit návrhy na uspořádání parku ve Studentské ulici. Návrhy židů, petičního výboru i města se ale liší, takže konečná verze připomenutí židovského hřbitova nemusí hned tak vzniknout. Je to ale další krok k možnému kompromisnímu řešení.

Další vražedný čin v obci.

Ještě v živé paměti máme čin seniora, který v březnu 2016 zastřelil v Bedihošti svého tchána. Předminulou sobotu ve stejné obci muž napadl sekáčkem sedmdesátiletého důchodce a přivodil mu tak těžká zranění. Policie pachatele dopadla a ten za pokus o vraždu skončil ve vazbě.

Total Comments

Osobnost týdne

HALINA PAWLOVSKÁ
06 pawlovska
Známá tvář českého showbyznysu pobavila ve čtvrtek svými humornými historkami vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

1 628 000


Přesně tuto částku schválili a rozdělili v rámci dotací pro sociální oblast na letošní rok prostějovští zastupitelé. Největší příspěvek od města obdrželo Azylové centrum.

Total Comments

Výrok týdne

„A kolik má Havel na svědomí životů?“

Prostějovský zastupitel za KSČM Jaroslav Šlambor hodně protestoval proti tomu, aby vznikaly pamětní desky obětem komunistické zvůle

Total Comments