Dobré ráno, dnes je středa 5.8.2020
svátek slaví Kristián,
zítra Oldřiška
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

indexDruhým dnem v tomto týdnu dnes pokračovala závěrečná fáze soudního procesu s Robertem Kovaříkem. Přestože bývalý prostějovský hokejista stále tvrdí, že s přepadením dodávky plné riflí v roce 1999 a o rok později realitního makléře převážejícího přes dva miliony korun v hotovosti má sice něco málo společného, ale v žádném případě u těchto dvou případů nebyl fyzicky, dnešní přehrávání telefonických odposlechů ho usvědčuje z víceméně z opaku.

 

Tedy hlavně co se týká druhého případu. Odposlechy nařízené soudem přidala policie do vyšetřovacích spisů jako jeden z hlavních důkazů proti Robertu Kovaříkovi a jeho bandě. A z nich jasně plyne, že v případě makléře Jaroslava Kremly Robert Kovařík nejenže celé přepadení organizoval, ale společně s kumpány Davidem Zachem a tajemným Martinem, kterého Kovařík nikdy policii neidentifikoval, se chystal u čerpací stanice ve Vrahovicích i na její realizaci! Přitom echo, kdy v bance Jaroslav Kremla převzal 2,3 milionu korun a kdy s nimi vycházel ven, dostal Kovařík od Karla Menyháze! Čtvrteční rozebírání telefonních odposlechů ukončil soudce Aleš Novotný ve chvíli, kdy se trojice Robert Kovařík, neznámý Martin a David Zach chystali u vrahovické benzínky přepadnout realitního makléře Kremlu a oloupit ho o 2,3 milionu korun. Co ale bylo dál, když k brutální loupeži se zbraní v ruce došlo až na silnici mezi Štětovicemi a Hrdibořicemi? A kdo ve skutečnosti loupil v tajemném zeleném Audi? To se dozvíme v pátek!
Právě v pátek 17. ledna byly očekávány závěrečné řeči státního zástupce a obhájce Roberta Kovaříka, včetně rozsudku. Nyní to ale vypadá, že soudní proces bude ještě o nějaký ten den odročen…

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-