Dobré ráno, dnes je neděle 9.8.2020
svátek slaví Roman,
zítra Vavřinec
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

barbora kolarikovaNevšední dávka arogance, bezohlednosti, sebestřednosti, lačnosti po penězích a v neposlední řadě i hlouposti. Tím vším překypuje čtyřiadvacetiletá Barbora Kolaříková, která společně se svým o osm let starším přítelem Radovanem Ledvinou obírala seniory po celém regionu. Když se na to přišlo, pokusil se Ledvina soud „přechytračit“ neuvěřitelnými výmysly. Kolaříková šla ještě dál. Z jednací místnosti byla v úterý minulého týdne vykázána i s pokutou, na chodbě pak dvěma poškozeným sprostě nadávala...

 

O případu Radovana Ledviny z Morkovic-Slížan Večerník informoval v minulém čísle. Mladý muž zneužíval důvěřivosti seniorů po celém regionu. Se svojí přítelkyní chodil dům od domu a oba se vydávali za zástupce EONu. Lidem nabízeli návrat k tomuto dodavateli elektřiny, přestože pro něj nikdy nepracovali. K podpisu jim nabízeli naprosto nesmyslné dokumenty, načež od nich vybírali finanční odměnu. Pod tíhou jasných důkazů se Radovan Ledvina policii ke svým podvodům přiznal. K prostějovskému soudu ovšem přišel s naprosto neuvěřitelnou a velice drzou obhajobou. Bez uzardění tvrdil, že se starým lidem vlastně snažil pomoci a oni mu za to z vděčnosti dávali peníze sami od sebe... Rovněž naznačoval, že policistům pod nátlakem podepsal něco, co nikdy neřekl. Jeho výmysly soudní líčení vyvrátilo. Naopak jednoznačně prokázalo, že Ledvina o peníze obral staré lidí v Dubanech, Hrubčicích, Klopotovicích, Otaslavicích, Vincencově a Výšovicích. Není přitom vyloučeno, že napálených bude mnohem více...

 

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-