Dobrý podvečer, dnes je neděle 5.4.2020
svátek slaví Miroslava,
zítra Vendula
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

28 srazka_otaslaviceObrovské štěstí měli minulou středu tři lidé. Při čelní srážce dvou vozidel mezi Otaslavicemi a Myslejovicemi odvezla sanitka do nemocnice jen s lehčími zraněními oba řidiče včetně jedenáctiletého chlapce. Jako by se všichni podruhé narodili!

„Ve středu 4. července 2012 kolem ve 13.45 hodin došlo mezi Otaslavicemi a Myslejovicemi k dopravní nehodě, která si naštěstí vyžádala lehké zranění. Pětačtyřicetiletý řidič Škody Octavia se při průjezdu pravotočivou zatáčkou čelně střetl s protijedoucím vozidlem Ford Mondeo, které řídila sedmadvacetiletá žena. Škoda Octavia dostala smyk, převrátila se na střechu, potom zpátky na kola a zůstala stát v protisměru. Vozidlo Ford Mondeo bylo po střetu odhozeno do pravé příkopy, odkud se odrazilo a částečně zůstalo otočené do příkopy, částečně do vozovky,“ popsala Večerníku hrůzně vypadající karambol Irena Urbánková, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče škodovky i řidičky Fordu Mondeo a jejího jedenáctiletého spolujezdce sedícího v dětské sedačce na zadním sedadle. „Zranění byli sanitkami převezeni do prostějovské nemocnice k vyšetření. Alkohol byl na místě vyloučen dechovou zkouškou. Hmotná škoda na vozidlech byla vyčíslena na 333 000 korun,“ dodala Irena Urbánková s tím, že dopravní nehoda a míra jejího zavinění je stále v šetření.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar