Dobrý večer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 policie 5Za dalším pirátem silnic se v úterý 11. února večer hnali prostějovští strážníci. Tentokrát na udání třetí osoby zjistili muže, který řídil vozidlo, ač má soudem zakázáno na automobil se jenom podívat! „Strážníci se vydali na základě telefonického sdělení nalézt muže, který řídí osobní vůz, i když má vysloven zákaz řízení. Jeho pohyb se jim podařilo vypátrat. Muž vozidlo zastavil na vyhrazeném parkovišti u základní školy Dr. Horáka, vystoupil a po výzvě k předložení dokladů se dal zběsile na útěk. Hlídce se mezi domy ztratil,“ informovala Večerník Jana Adámková, tisková mluvčí Městské policie v Prostějově.

Řidič před hlídkou sice uprchl, ovšem ve voze na palubní desce zanechal osobní dokumenty se svými nacionály. „Právě podle občanky a dalších listin bylo zjištěno, že jde o osobu se zákazem řízení. „Opuštěné vozidlo ale blokovalo vyhrazené parkoviště pro zaměstnance základní školy a bránilo vjezdu k nákladní rampě jídelny. Strážníci proto rozhodli o jeho odtahu,“ doplnila Jana Adámková s tím, že celá věc byla předána k dalšímu šetření Policii ČR.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments