Dobrý večer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V úterý 18. února 2014 krátce po jedné hodině v noci došlo k loupežnému přepadení jedné z heren na Plumlovské ulici v Prostějově. Do herny vstoupil neznámý maskovaný pachatel.  Na obsluhu namířil krátkou střelnou zbraň a požadoval po ní vydání veškeré finanční hotovosti. Žena mu z obavy o život vydala v řádu několik desítek tisíc korun. Pachatel s nimi poté odešel neznámo kam. Ke zranění obsluhy nedošlo. Prostějovští kriminalisté případ prověřují pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež, za který pachateli, v případě jeho zjištění, hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Na případu intenzivně pracují a po pachateli pátrají.

Podle získaného popisu se mělo jednat o muže vysokého mezi 170 – 175 cm, štíhlé postavy. Na sobě měl tmavé tepláky, tmavou mikinu, pod kterou měl mít mikinu světlé barvy. Kapuci měl nataženou přes hlavu a přes obličej, přes ústa a nos byl maskován tmavou šálou nebo šátkem.  Na nohou měl sportovní boty tmavé barvy, nejednalo se však o značkovou obuv. V pravé ruce držel krátkou střelnou zbraň stříbrné barvy.

Policie ČR Prostějov se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po pachateli tohoto loupežného přepadení. Jakékoliv informace, které by mohly pomoci k objasnění případu a dopadení pachatele  mohou občané sdělit na SKPV OOK Prostějov, telefon 974 781 336, případě kdykoliv na bezplatnou telefonní linku 158.

08 uterni_prepadeni2

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments