Dobrý večer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 policie 7Ve středu 19. února krátce po půl deváté ráno zastavili policisté v rámci dopravně bezpečnostní akce zaměřené na dodržování stanovených limitů v obci i mimo obec přímo v Žešově vozidlo Peugeot. Krátce předtím mu totiž v místech, kde je povolena maximálně "padesátka", naměřili rychlost 63 kilometrů v hodině."U devětačtyřicetiletého řidiče provedli policisté dechovou zkoušku a naměřili mu 1,25 promile alkoholu v dechu. Opakovaná dechová zkouška byla stejné hodnoty. Řidič uvedl, že večer předtím vypil tři piva a čtyři odlivky vodky.

Po poučení se podrobil lékařskému vyšetření, spojenému s odběrem biologického materiálu v nemocnici.  Policisté mu na místě zadrželi řidičský průkaz a zakázali další jízdu. Řidič je nyní je podezřelý ze spáchání z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky a v případě překročení rychlosti z přestupku na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu," prozradila serveru vecernikpv.cz Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments