Dobré odpoledne, dnes je středa 8.4.2020
svátek slaví Ema,
zítra Dušan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

10 02_golfOhnivé probuzení! Minulé pondělí časně ráno zatím nezjištěný žhář zapálil na parkovišti v Moravské ulici černého volkswagena. Policie si je jistá, že šlo o úmyslný čin! „Trestného činu poškození cizí věci se dopustil zatím neznámý pachatel, který v pondělí třetího března po čtvrté hodině ráno na parkovišti v Moravské ulici nezjištěným způsobem zapálil vozidlo Volkswagen Golf. Při zahoření došlo k poškození celého interiéru vozidla a majiteli vznikla škoda kolem patnácti tisíc korun,“ prozradil Josef Bednařík, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

O cizím zavinění tak není pochyb, spekuluje se i o možnosti vyřizování si účtů s majitelem černého volkswagenu. „Vozidlo bylo zajištěno a následně bude provedeno ohledání kriminalistickým technikem se specializací na požáry,“ přidal mluvčí krajské policie. Zásluhou hasičů došlo k bleskurychlé likvidaci požáru, který se naštěstí nerozšířil na vedle stojící auta. „K požáru vyjeli profesionální hasiči z Prostějova, kteří vozidlo během několika minut uhasili. Náš vyšetřovatel na případu intenzivně spolupracuje s policisty,“ informovala Vladimíra Hacsiková, mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co vám nejvíce chybí v době koronavirových zákazů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Zdražení nájemného odloženo!

Potěšující zpráva pro všechny, kteří aktuálně bydlí v městském bytě. Jak Večerník už během února letošního roku informoval, prostějovští radní rozhodli o poměrně razantním zdražení nájemného. Minulý týden se ale konšelé platnost tohoto opatření rozhodli odložit na neurčito.

Mladí nejdou příkladem.

Mnozí omladinu chválí za jejich příkladný přístup k nouzovému stavu i za to, že na rozdíl od jedinců ze starší generace nosí poctivě roušky. Ovšem případ kouření na dětském hřišti za Penny marketem na sídlišti Hloučela, kdy skupinka několika mladíků měla roušky bůhvíkde, svědčí o něčem úplně jiném.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR HANZLÍK

S jedním z nejznámějších prostějovských disidentů a chartistů se minulý týden rozloučila prostějovská veřejnost. Známý antikomunista a normalizační diskžokej zemřel ve věku 75 let.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

11 630 000

Přesně takovou sumu peněz hodlá už letos proinvestovat prostějovský magistrát v rámci první etapy rekonstrukce Sídliště B. Šmerala. Stavební investice je rozdělena na pět etap do tří let a městskou pokladnu má stát v součtu bezmála osmačtyřicet milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„MATKOU PANA PETRÁŠKA NENÍ“

Spisovatelka a publicistka Blanka Kovaříková na adresu prostějovské rodačky Manon Chaufour, která měla vztah s Janem Werichem.

Total Comments