Příjemnou noc, dnes je neděle 16.2.2020
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

10 02_golfOhnivé probuzení! Minulé pondělí časně ráno zatím nezjištěný žhář zapálil na parkovišti v Moravské ulici černého volkswagena. Policie si je jistá, že šlo o úmyslný čin! „Trestného činu poškození cizí věci se dopustil zatím neznámý pachatel, který v pondělí třetího března po čtvrté hodině ráno na parkovišti v Moravské ulici nezjištěným způsobem zapálil vozidlo Volkswagen Golf. Při zahoření došlo k poškození celého interiéru vozidla a majiteli vznikla škoda kolem patnácti tisíc korun,“ prozradil Josef Bednařík, tiskový mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

O cizím zavinění tak není pochyb, spekuluje se i o možnosti vyřizování si účtů s majitelem černého volkswagenu. „Vozidlo bylo zajištěno a následně bude provedeno ohledání kriminalistickým technikem se specializací na požáry,“ přidal mluvčí krajské policie. Zásluhou hasičů došlo k bleskurychlé likvidaci požáru, který se naštěstí nerozšířil na vedle stojící auta. „K požáru vyjeli profesionální hasiči z Prostějova, kteří vozidlo během několika minut uhasili. Náš vyšetřovatel na případu intenzivně spolupracuje s policisty,“ informovala Vladimíra Hacsiková, mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI NA SÉPCE?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rázný krok k dohodě?

Zastupitelé schválili vznik komise, která by měla posoudit návrhy na uspořádání parku ve Studentské ulici. Návrhy židů, petičního výboru i města se ale liší, takže konečná verze připomenutí židovského hřbitova nemusí hned tak vzniknout. Je to ale další krok k možnému kompromisnímu řešení.

Další vražedný čin v obci.

Ještě v živé paměti máme čin seniora, který v březnu 2016 zastřelil v Bedihošti svého tchána. Předminulou sobotu ve stejné obci muž napadl sekáčkem sedmdesátiletého důchodce a přivodil mu tak těžká zranění. Policie pachatele dopadla a ten za pokus o vraždu skončil ve vazbě.

Total Comments

Osobnost týdne

HALINA PAWLOVSKÁ
06 pawlovska
Známá tvář českého showbyznysu pobavila ve čtvrtek svými humornými historkami vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

1 628 000


Přesně tuto částku schválili a rozdělili v rámci dotací pro sociální oblast na letošní rok prostějovští zastupitelé. Největší příspěvek od města obdrželo Azylové centrum.

Total Comments

Výrok týdne

„A kolik má Havel na svědomí životů?“

Prostějovský zastupitel za KSČM Jaroslav Šlambor hodně protestoval proti tomu, aby vznikaly pamětní desky obětem komunistické zvůle

Total Comments