Dobré odpoledne, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V sídle Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci se uskutečnila tisková konference k zatčení Jána Bakalára. Právě tento muž je hlavním podezřelým v případu loupežného přepadení kurzovního vozidla bezpečnostní agentury Loomis vloni v únoru v Přemyslovicích. Po roce a třech týdnech Bakalára zatkl Útvar rychlého nasazení v Praze!

„Už pár hodin po loupeži v Přemyslovicích získala policie z místa činu takové stopy, které jasně vedly ke ztotožnění jednoho z pachatelů. Na Jána Bakalára bylo ihned vyhlášeno celostátní pátrání a posléze vydán evropský i celosvětový zatykač,“ připomněl rok a něco starou záležitost Karel Kadlec, náměstek ředitele Krajského ředitelství Policie ČR pro Službu kriminální policie a vyšetřování v Olomouci. „Na pátrání po všech třech pachatelích loupeže se podílela speciálně založená skupina Columba. Samotné zatčení provedl Útvar rychlého nasazení v Praze devět. Z8sah proběhl bleskurychle, bylo zapotřebí hledaného Bakalára co nejdříve omezit na svobodě a eliminovat nebezpečí použití zbraně z jeho strany. K zatčení a vypátrání jeho pobytu v hlavním městě přispěli velkou měrou občané, kterým moc děkujeme. Ján Bakalár se po České republice pohyboval na falešný průkaz občana Bulharska,“ sdělil Vratislav Grégr, vedoucí odboru pátrání Policejního prezídia České republiky v Praze.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments