Dobré ráno, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V sídle Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci se uskutečnila tisková konference k zatčení Jána Bakalára. Právě tento muž je hlavním podezřelým v případu loupežného přepadení kurzovního vozidla bezpečnostní agentury Loomis vloni v únoru v Přemyslovicích. Po roce a třech týdnech Bakalára zatkl Útvar rychlého nasazení v Praze!

„Už pár hodin po loupeži v Přemyslovicích získala policie z místa činu takové stopy, které jasně vedly ke ztotožnění jednoho z pachatelů. Na Jána Bakalára bylo ihned vyhlášeno celostátní pátrání a posléze vydán evropský i celosvětový zatykač,“ připomněl rok a něco starou záležitost Karel Kadlec, náměstek ředitele Krajského ředitelství Policie ČR pro Službu kriminální policie a vyšetřování v Olomouci. „Na pátrání po všech třech pachatelích loupeže se podílela speciálně založená skupina Columba. Samotné zatčení provedl Útvar rychlého nasazení v Praze devět. Z8sah proběhl bleskurychle, bylo zapotřebí hledaného Bakalára co nejdříve omezit na svobodě a eliminovat nebezpečí použití zbraně z jeho strany. K zatčení a vypátrání jeho pobytu v hlavním městě přispěli velkou měrou občané, kterým moc děkujeme. Ján Bakalár se po České republice pohyboval na falešný průkaz občana Bulharska,“ sdělil Vratislav Grégr, vedoucí odboru pátrání Policejního prezídia České republiky v Praze.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-