Příjemnou noc, dnes je neděle 16.2.2020
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 policie_2Tak to tady snad ještě nebylo! Opilá postarší cyklistka nejenom že předminulou sobotu projela jednosměrkou, ale záhy navíc vrazila i s kolem do auta městské policie! „V sobotu osmého března ve večerních hodinách vyjela čtyřiašedesátiletá žena z Mojmírovy ulice na Husovo náměstí. Porušila přitom dopravní značku ´Zákaz vjezdu všech vozidel v jednom směru´. Ve stejnou dobu projížděla Husovým náměstím autohlídka strážníků. Řidič služebního vozu zastavil, aby zabránil střetu. V tomto okamžiku byla cyklistka na úrovni vozidla, ztratila rovnováhu a i s jízdním kolem spadla na levý blatník a levé přední dveře auta městské policie. Při pádu ke zranění naštěstí nedošlo,“ informovala Večerník Jana Adámková, tisková mluvčí Městské policie v Prostějově.

To pravé překvapení přišlo ale až ve chvíli, kdy strážníci vystoupili z auta a snažili se starší ženě pomoci. „Z jejího dechu byl cítit alkohol. Při dechové zkoušce bylo u ní naměřeno 1,66 promile alkoholu. Na místo byla přivolána dopravní policie. Škoda na služebním vozidle byla vyčíslena na částku čtyřiadvacet tisíc korun,“ dodala Adámková.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI NA SÉPCE?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rázný krok k dohodě?

Zastupitelé schválili vznik komise, která by měla posoudit návrhy na uspořádání parku ve Studentské ulici. Návrhy židů, petičního výboru i města se ale liší, takže konečná verze připomenutí židovského hřbitova nemusí hned tak vzniknout. Je to ale další krok k možnému kompromisnímu řešení.

Další vražedný čin v obci.

Ještě v živé paměti máme čin seniora, který v březnu 2016 zastřelil v Bedihošti svého tchána. Předminulou sobotu ve stejné obci muž napadl sekáčkem sedmdesátiletého důchodce a přivodil mu tak těžká zranění. Policie pachatele dopadla a ten za pokus o vraždu skončil ve vazbě.

Total Comments

Osobnost týdne

HALINA PAWLOVSKÁ
06 pawlovska
Známá tvář českého showbyznysu pobavila ve čtvrtek svými humornými historkami vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

1 628 000


Přesně tuto částku schválili a rozdělili v rámci dotací pro sociální oblast na letošní rok prostějovští zastupitelé. Největší příspěvek od města obdrželo Azylové centrum.

Total Comments

Výrok týdne

„A kolik má Havel na svědomí životů?“

Prostějovský zastupitel za KSČM Jaroslav Šlambor hodně protestoval proti tomu, aby vznikaly pamětní desky obětem komunistické zvůle

Total Comments