Dobré odpoledne, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 02 domaci nasiliHned první den minulého týdne vyjížděli strážníci urovnávat spor mezi mladou dvojicí. Mladého muže totiž zřejmě vykolejila žárlivost, načež svoji přítelkyni poměrně brutálním způsobem zmlátil! Podivně pak vyzněla jeho výmluva, že pro ni chce jenom dobro...

„V pondělí sedmnáctého března před polednem vyjížděla hlídka na základě oznámení k bytu, odkud se šířil křik. Strážníci následně zjistili, že mezi mladou dvojicí došlo k prudké hádce, která vyústila i ve fyzické napadení. Mladík slečnu uhodil do tváře, vytrhl jí pramen vlasů a při smýkání po podlaze jí způsobil odřeninu na rameni,“ popsala Večerníku zjištěné skutky násilníka Jana Adámková, tisková mluvčí Městské policie v Prostějově.

Mladý neurvalec se alespoň strážníkům ke všemu přiznal. „Své počínání vysvětlil obavou o její budoucnost, kterou hodlá prý trávit s nějakým cizím feťákem, a mu toto není lhostejné. Doslova řekl, že svoji kamarádku chce přivést k normálnímu životu. Čtyřiadvacetiletý muž byl následně z bytu strážníky vykázán. Při odchodu se mu však ještě podařilo vzít volně položené klíče od bytu a vyhodit je z okna na střechu protějšího domu,“ informovala dále Jana Adámková.

Celá záležitost byla předána správnímu orgánu pro podezření z přestupku proti občanskému soužití a majetku, kde dotyčnému mladíkovi hrozí pokuta až do výše dvaceti tisíc korun.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments