Dobré ráno, dnes je čtvrtek 9.4.2020
svátek slaví Dušan,
zítra Darja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 02 domaci nasiliHned první den minulého týdne vyjížděli strážníci urovnávat spor mezi mladou dvojicí. Mladého muže totiž zřejmě vykolejila žárlivost, načež svoji přítelkyni poměrně brutálním způsobem zmlátil! Podivně pak vyzněla jeho výmluva, že pro ni chce jenom dobro...

„V pondělí sedmnáctého března před polednem vyjížděla hlídka na základě oznámení k bytu, odkud se šířil křik. Strážníci následně zjistili, že mezi mladou dvojicí došlo k prudké hádce, která vyústila i ve fyzické napadení. Mladík slečnu uhodil do tváře, vytrhl jí pramen vlasů a při smýkání po podlaze jí způsobil odřeninu na rameni,“ popsala Večerníku zjištěné skutky násilníka Jana Adámková, tisková mluvčí Městské policie v Prostějově.

Mladý neurvalec se alespoň strážníkům ke všemu přiznal. „Své počínání vysvětlil obavou o její budoucnost, kterou hodlá prý trávit s nějakým cizím feťákem, a mu toto není lhostejné. Doslova řekl, že svoji kamarádku chce přivést k normálnímu životu. Čtyřiadvacetiletý muž byl následně z bytu strážníky vykázán. Při odchodu se mu však ještě podařilo vzít volně položené klíče od bytu a vyhodit je z okna na střechu protějšího domu,“ informovala dále Jana Adámková.

Celá záležitost byla předána správnímu orgánu pro podezření z přestupku proti občanskému soužití a majetku, kde dotyčnému mladíkovi hrozí pokuta až do výše dvaceti tisíc korun.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co vám nejvíce chybí v době koronavirových zákazů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Zdražení nájemného odloženo!

Potěšující zpráva pro všechny, kteří aktuálně bydlí v městském bytě. Jak Večerník už během února letošního roku informoval, prostějovští radní rozhodli o poměrně razantním zdražení nájemného. Minulý týden se ale konšelé platnost tohoto opatření rozhodli odložit na neurčito.

Mladí nejdou příkladem.

Mnozí omladinu chválí za jejich příkladný přístup k nouzovému stavu i za to, že na rozdíl od jedinců ze starší generace nosí poctivě roušky. Ovšem případ kouření na dětském hřišti za Penny marketem na sídlišti Hloučela, kdy skupinka několika mladíků měla roušky bůhvíkde, svědčí o něčem úplně jiném.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR HANZLÍK

S jedním z nejznámějších prostějovských disidentů a chartistů se minulý týden rozloučila prostějovská veřejnost. Známý antikomunista a normalizační diskžokej zemřel ve věku 75 let.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

11 630 000

Přesně takovou sumu peněz hodlá už letos proinvestovat prostějovský magistrát v rámci první etapy rekonstrukce Sídliště B. Šmerala. Stavební investice je rozdělena na pět etap do tří let a městskou pokladnu má stát v součtu bezmála osmačtyřicet milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„MATKOU PANA PETRÁŠKA NENÍ“

Spisovatelka a publicistka Blanka Kovaříková na adresu prostějovské rodačky Manon Chaufour, která měla vztah s Janem Werichem.

Total Comments