Dobré odpoledne, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 policie 9Důvěřivost se prostě nevyplácí! O tom se mohla minulé úterý přesvědčit osmdesátiletá stařenka, které při nástupu do vlaku ochotně nabídl pomoc neznámý muž. Pak ji ale sprostě okradl! „V úterý pětadvacátého března kolem půl dvanácté dopoledne pomáhal ochotně seniorce s nastupováním do rychlíku na hlavním vlakovém nádraží v Prostějově zatím neznámý muž.

Nabídl se, že jí vezme kabelku s taškou. Důvěřivá paní s tím souhlasila a náklad mu předala. Neznámý muž jej vzal, odnesl do prázdného kupé a odešel jinam. Seniorka však záhy poté zjistila, že jí z kabelky zmizela peněženka, ve které měla devět set padesát korun, Inkartu a kartičku zdravotní pojišťovny,“ popsala čin neuvěřitelného poberty s hroší kůží Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje s tím, že neznámý pachatel stařence způsobil škodu za sedmnáct stovek korun. „Policisté případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za který pachateli, v případě jeho zjištění, hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi,“ dodala mluvčí krajské policie.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-