Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 25.4.2019
svátek slaví Marek,
zítra Oto
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

31 rvackaKvůli dvěma stovkám, pro něž sedmadvacetiletý rabiját napadl svého dlužníka, mu teď hrozí až deset let vězení za loupež. Věřitel se totiž dlužných peněz domáhal na Západní ulici násilím, navíc pak dvaadvacetiletému mladíkovi ukradl jízdní kolo. Tedy lépe řečeno, vzal si ho do zástavy…

„V pondělí ve večerních hodinách přistoupil sedmadvacetiletý muž na ulici Západní v Prostějově k o pět let mladšímu poškozenému, po kterém chtěl vrátit dluh ve výši 200 korun. Vše bylo v pořádku až do té doby, než mladíka chytil pod krkem, přitom mu roztrhl košili a vyhrožoval mu újmou na zdraví, pokud mu nedá peníze,“ sdělila Miluše Zajícová, tisková mluvčí Policie ČR v Prostějově. Spor o dvě stovky však pokračoval dál, věřitel se nenechal odbýt. „Napadený mu řekl, že mu je dá, ale nyní je nemá u sebe. Útočník se ho pokusil dvakrát udeřit do obličeje, což mladík vykryl. Pak odešel k jízdnímu kolu, na kterém poškozený přijel a sdělil mu, že si ho bere a to až do doby, než mu vrátí dluh. O kolo se pak oba přetahovali. Mladší z nich pak ustoupil a kolo pustil, protože se obával o své zdraví. Podezřelý i s bicyklem z místa odešel, poškozený mladík neutrpěl žádnou újmu na zdraví. Přesto policisté celý případ prověřují pro trestný čin loupeže,“ uvedla Miluše Zajícová.

Kvůli rvačce pro dvě stokoruny dluhu nyní sedmadvacetiletému muži z Prostějova hrozí za loupežné přepadení až deset let kriminálu. 

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments