Příjemnou noc, dnes je středa 28.10.2020
svátek slaví Státní svátek,
zítra Silvie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 policie_1Osmapadesátiletá žena z Prostějovska naletěla podvodníkovi, který jí slíbil zprostředkování úvěru. Od ženy vykutálený dacan vybral zálohu ve výši pěti tisíc korun, od té chvíle se ale u ní neobjevil a žádný úvěr nezajistil!

„Ze spáchání trestného činu podvodu je podezřelý sedmatřicetiletý muž z Brněnska, který osmapadesátileté ženě z Prostějovska slíbil v průběhu posledních dvou měsíců roku 2013 zajistit dvousettisícový úvěr. Od ženy, pod záminkou jeho zprostředkování, vylákal pět tisíc korun. Paní se však kýženého úvěru nedočkala. Údajný zprostředkovatel pětitisícovou částku použil pro vlastní potřebu,“ informovala Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství policie ČR Olomouckého kraje.
Ve čtvrtek 29. května si od prostějovských policistů muž vyslechl sdělení podezření ve zkráceném přípravném řízení, za které mu, v případě prokázání viny a odsouzení, hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...

Total Comments

-