Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 6.8.2020
svátek slaví Oldřiška,
zítra Lada
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

robber-mainTenisový turnaj v Prostějově, který je každoročně plný hvězd, navštívili bohužel také nezvaní hosté. Z šatny mladých slečen, jenž vykonávaly funkce rozhodčích, totiž zmizely tři kabelky s penězi, platebními kartami a dalšími cennostmi. Policie po zloději pátrá.

„Ve středu čtvrtého června v odpoledních hodinách došlo ke krádeži v jednom ze sportovních areálů v Prostějově. V místě určeném pro rozhodčí odcizil neznámý pachatel z celkem tří volně odložených kabelek peněženky s celým obsahem. Zmizely osobní doklady, klíče, sluchátka k mobilnímu telefonu, finanční hotovost a platební karty. Neznámý pachatel tak třem poškozeným mladým ženám způsobil celkovou škodu za osm tisíc sedm set korun,“ uvedla k případu Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

Jak dodala, policisté případ prověřují pro podezření ze spáchání trestných činů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za který pachateli hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi. Teď už jenom zbývá ho chytit...

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-