Příjemnou noc, dnes je středa 28.10.2020
svátek slaví Státní svátek,
zítra Silvie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

jana zeleznehoZe spáchání trestného činu krádež a poškození cizí věci je podezřelý zatím neznámý pachatel, který se z pátka na sobotu vloupal do základní školy J. Železného v Prostějově.

„Na chodbě poškodil pohybové čidlo a následně vnikl po poškození zámků do několika místností v celé budově. Z některých z nich demontoval několik počítačových souprav, které si připravil na podlahu místnosti, z jedné zesilovač, video a projektor, z další notebooky. Do jiných místností vnikl, prohledal je, ale nic neodcizil. Následně z budovy postupně odnesl, podle prvotního zjištění, pouze některé z počítačů, mezi nimi i tři nově zabalené kompletní počítačové soupravy a také tři notebooky. Přesná škoda nebyla zatím vyčíslena, bude upřesněna dodatečně. Policisté na případu intenzivně pracují a po pachateli pátrají. V případě jeho zjištění mu hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi,” informovala policejní tisková mluvčí Irena Urbánková. Podle informací serveru pvnovinky.cz se v tomto případě jednalo o ZŠ Jana Železného. 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...

Total Comments

-