Dobré ráno, dnes je pondělí 28.9.2020
svátek slaví Václav,
zítra Michal
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 bezdomovec_kostelecOpravovaný dům v  Kostelecké ulici měl minulý týden ve středu nezvaného hosta. Sedmapadesátiletý bezdomovec si počkal, až během poledne dělníci odejdou na oběd a vydal se na zlodějskou stezku.

„Ve středu pětadvacátého června vyjížděli strážníci k  případu krádeže plechů. Sedmapadesátiletý muž bez trvalého domova využil dočasné nepřítomnosti dělníků a ze střechy rekonstruovaného domu v Kostelecké ulici vytrhal poměrně značné množství železných plechů. Hlídka zadržela muže na ulici U Stadionu, když i s lupem směřoval k sběrným surovinám,“ popsala bleskurychlý zásah strážníků Jana Adámková, tisková mluvčí  Městské policie v  Prostějově. Jak dodala, dopadnout zloděje nebylo v  tomto případě příliš složité.
„Z místní znalosti bylo pravděpodobné, že jde o železo získané krádeží. Sedmapadesátiletý bezdomovec se také k  činu ihned přiznal. Dokonce popsal i místo, kde plechy vzal. Jakmile strážníci ukradené součásti střechy přivezli zpátky na stavbu, pracovník stavební firmy je ihned bezpečně poznal,“ uvedla Jana Adámková.
Celý případ byl pro podezření z přestupku proti majetku postoupen ke správnímu orgánu.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-