Dobré ráno, dnes je pondělí 28.9.2020
svátek slaví Václav,
zítra Michal
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

nůžTo jinak nemohlo dopadnout, tvrdí sousedé! Časté opilecké hádky i partnerské bitky mezi pětapadesátiletým mužem a jeho o sedm let mladší družkou skončily v pátek odpoledne tragicky. Mezi sousedy obávaný notorický alkoholik po další hádce ubodal svoji partnerku. Vraždu v domě na Žižkově náměstí číslo 19 vyšetřuje kriminální policie, která totálně opilého chlápka ihned po činu odvedla z domu v poutech

O život osmačtyřicetileté ženy ještě dlouhé hodiny bojovali lékaři, večer však nešťastnice svým bodným zraněním podlehla! Policie případ potvrdila, není však známo, zda se muž k činu doznal…

„V pátek 4. července v odpoledních hodinách došlo ke konfliktu v jednom domě v Prostějově mezi pětapadesátiletým mužem a osmačtyřicetiletou ženou. Žena byla s těžkým zraněním převezena do nemocnice, kde ve večerních hodinách zemřela. Na místě události byl zajištěn muž, který jevil známky značného požití alkoholu, bylo mu naměřeno 3,2 promile alkoholu v dechu. Během pátečního dne nemohl být vyslechnut, nejdříve byl totiž převezen na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění,“ informovala www.vecernikpv.cz Marta Vlachová, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-