Dobré odpoledne, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 policie_6 „Pouze jsem okolo procházel, když mě požádal muž o pohlídání naloženého dvoukoláku!“ Tak těmito slovy hájil svoji přítomnost u vozíku plně naloženým železem dvaadvacetiletý mladík, který předminulou sobotu chtěl strážníkům namluvit, že ho neukradl!

„Mladý muž měl oblečení ušpiněné od rzi a v pracovních rukavicích držel vozík s železným profilem a roksory. Při kontrole okolí bylo strážníky zjištěno, že pod bránou do areálu firmy je nachystáno ještě několik dalších tyčí k odcizení. Okamžitě byl zkontaktován pracovník, který jednoznačně poznal věci pocházející z jejich firmy. Mladý zloděj byl strážníky zadržen na základě telefonického oznámení od ženy, která si povšimla jeho podezřelého chování. Tímto jí patří naše poděkování,“ uvedla k případu tisková mluvčí Městské policie Prostějov Jana Adámková.
K události došlo za objektem bývalého Agrostroje na cyklostezce spojující ulice Vrahovickou a Českobratrskou. Celý případ pro podezření z trestného činu si převzali státní policisté.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-