Dobré ráno, dnes je pondělí 28.9.2020
svátek slaví Václav,
zítra Michal
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

16 01_policie_11Pořádně naletěla podvodníkovi! O třicet tisíc korun přišla mladá žena z Prostějovska, která sedla na lep muži, jenž jí sliboval dodávku plastových oken. Teď ovšem nemá peníze ani okna! „Ze spáchání přečinu zpronevěry je podezřelý pětatřicetiletý muž z Prostějovska, který v září loňského roku převzal od třicetileté ženy také z Prostějovska hotovost ve výši třiceti tisíc korun jako zálohu na plastová okna. Do dnešního dne jí však žádná plastová okna nezajistil a ani nedodal, a ani jí zálohu nevrátil,“ seznámila Večerník s podstatou podvodu a zpronevěry Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

Provedeným šetřením policistů bylo zjištěno, že peníze si muž ponechal pro vlastní potřebu. „V pátek čtvrtého července mu ve zkráceném přípravném řízení policisté sdělili podezření ze spáchání přečinu zpronevěry, za který mu, v případě prokázání viny a odsouzení, hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi,“ dodala mluvčí krajské policie.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-