Dobré ráno, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

28 chladek_robinBýt delší dobu bez práce není žádný med. Ještě horší pak je, pokud v takové svízelné situaci narazíte na podvodníky, kteří ve vás vidí v první řadě zdroj svých vlastních příjmů. To je dle obžaloby i případ společnosti Family G, kterou její majitelé později přejmenovali na Katalog obchodu a služeb. Obě společnosti hledaly „komunikativní a spolehlivé spolupracovníky na práci do kanceláře“. Nabízely „volnou pracovní dobu a atraktivní příjmy až 39 000 korun“. Kamenem úrazu byl fakt, že za tuto služnu od lidí vybírali takzvaný „garanční poplatek“. Řada jejich nových „zaměstnanců“ nyní tvrdí, že byla napálena!

Čtyřiatřicetiletý Robin Chládek na první pohled působí jako úspěšný mladý muž. Chodí pečlivě a moderně oblečený i upravený, čiší z něj sebevědomí a ve výřečnosti by předčil snad i Vladimíra Menšíka. Podle řady lidí by však vyučenému autoelektrikáři slušela spíše nálepka „Kecala z Prodané nevěsty“. Tento bývalý vedoucí kanceláře společnosti Katalog obchodu a služeb sídlící svého času v Netušilově ulici v Prostějov stanul minulé úterý před místním okresním soudem.

„Obžalovaný na internetových portálech www.volna-prace.cz a www.agentka.cz nabízel zaměstnání, přestože věděl, že se jedná o fiktivní pracovní pozici. Po sepsání smlouvy
o zastupování a zprostředkování pak od poškozených vybíral částku sedmadvacet tisíc korun, aniž by s nimi pracovní poměr někdy uzavřel,“ shrnul státní zástupce Jaroslav Miklenda, jehož obžaloba byla kromě listinných důkazů založena především na výpovědích pětice poškozených. Robin Chládek coby vedoucí prostějovské kanceláře Katalogu obchodu a služeb nabíral nové zaměstnance. Přestože v inzerátech tvrdil, že se jedná o zaměstnanecký poměr, brzy se ukázalo, že jde o práci na živnostenský list. A to rozhodně nebylo vše..

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-