Příjemnou noc, dnes je pondělí 28.9.2020
svátek slaví Václav,
zítra Michal
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

28 titulkaOkolnosti vraždy osmačtyřicetileté nešťastnice J. M. ze Žižkova náměstí, ke které došlo předminulý pátek 4. července po poledni, pomalu vyplouvají na povrch. Zatímco pětapadesátiletý Jaroslav Paulina, který ženu smrtelně bodnul do břicha, už bručí ve vazbě, Večerníku se ozývají jeho kamarádi. Ti přicházejí se svědectvím, která jen dosvědčují napjaté vztahy mezi oběma partnery. Během uplynulého týdne se nám podařilo získat exkluzivní výpověď bezdomovce Martina Janečka, který velmi přesvědčivě popisoval poslední minuty před osudnou vraždou. „Jarin nachytal starou, jak souloží se dvěma chlapy. Popadl ho amok a bodnul ji!,“ svěřil dosavadní tajemství Večerníku Martin Janeček.

Co dále o vrahovi Jaroslavu Paulinovi prozradil? Jak jej viděli další kamarádi? A co na jeho verzi vraždy říkají sousedé i co bude s bytem po zavražděné osmačtyřicetileté J. M.?

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-