Příjemnou noc, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 policie 2To si dovolil příliš! Strážníci městské policie minulé úterý zasahovali u přestupku šoféra, který zaparkoval na chodníku. Provinilec vše řešil sprostými nadávkami a vzápětí dokonce na muže zákona najížděl autem!

„V úterý třicátého září v dopoledních hodinách hlídka při průjezdu ulicí Pod Kosířem zjistila osobní vůz stojící na chodníku. Řidič se nacházel u vozidla. Na upozornění strážníků o nevhodném stání zareagoval značně hrubými vulgarismy na adresu hlídky. Po tomto jednání byl vyzván k prokázání totožnosti,“ popsala Jana Adámková, tisková mluvčí Městské policie v Prostějově. 

Ovšem to nebylo všechno, další reakce hrubiána byly ještě mnohem nebezpečnější a strážníci se najednou ocitli v ohrožení zdraví. „Místo předložení dokladů muž nasedl do vozu a nastartoval. Opakované výzvy hlídky neakceptoval a dokonce několikrát najel vozem na strážníka. Pro podezření z trestného činu tak byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celý případ převzala k dalšímu šetření,“ dodala Jana Adámková.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-