Dobrý večer, dnes je neděle 21.7.2019
svátek slaví Vítězslav,
zítra Magdaléna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

33 cyklista_kradezStejná ulice, stejný způsob krádeže, podobná oběť. Opět starší ženu jdoucí po Bulharské ulici toto pondělí okradl mladík jedoucí na kole. Přitom k téměř identické krádeži na téže ulici došlo přesně před čtrnácti dny.

Tentokrát lupič zaútočil v pondělí po šestnácté hodině na 64letou ženu. „Poškozená šla po ulici Bulharská a v levé ruce nesla kabelku. Pachatel jel na kole a kabelku ženě vytrhl. Měla v ní osobní doklady, mobilní telefon a peněženku s dvěma stovkami,” popsala policejní tisková mluvčí Miluše Zajícová. Podle poškozené se mělo jednat o muže asi 175 cm vysokého ve věku přibližně 30 let. Měl mít krátké černé vlasy. Oblečen byl do béžového trička s krátkým rukávem a do dlouhých tmavých kalhot. „Celková škoda, která vznikla okradené ženě, byla vyčíslena na 1 200 korun,” doplnila Miluše Zajícová.

K velmi podobnému případu došlo v Bulharské ulici přesně před čtrnácti dny. Mladý muž jedoucí na kole strhl sedmdesátileté ženě z krku zlatý řetízek a natrhl ji halenku. Tím jí způsobil škodu dva a půl tisíce korun. Zda se však jednalo o toho samého pachatele, není tak úplně jisté. První okradená žena totiž odhadla mladíkův věk na přibližně šestnáct let. 

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments