Příjemnou noc, dnes je pátek 23.10.2020
svátek slaví Teodor,
zítra Nina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

policieTi, co mají nejvíce másla na hlavě, kolem sebe nejvíce křičí a kopou. Platí to i pro třiadvacetiletého cyklistu, který o víkendu na Ptenském dvorku ukradl kolo a pak s ním skončil v příkopě.

„V sobotu krátce před půl desátou večer přijali plumlovští policisté oznámení o ležícím cyklistovi na silnici mezi Ptenským Dvorkem a Ptením. Ten byl nalezen projíždějící řidičkou, která vše oznámila na policii. Na místo vyslaní policisté zjistili, že 23 letý cyklista při jízdě zřejmě nezvládl řízení kola a upadl na silnici. Na místo byla přivolána RZS. Muž byl však na ošetřující záchranáře agresivní, plival po nich a snažil se poškodit vnitřní zařízení sanitního vozu. Policisté využili svého zákonného oprávnění, proti muži použili donucovací prostředky a nasadili mu pouta. Muž odmítl jak dechovou zkoušku, tak i následné vyšetření, spojené s odběrem krve v nemocnici. Při šetření nehody policisté zjistili, že horské jízdní kolo za 3 000 korun, na kterém havaroval, krátce před tím odcizil v Ptenském Dvorku. To bylo vráceno majiteli. Muž je nyní podezřelý ze spáchání přestupku proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu, který nadále šetří policisté dopravního inspektorátu a přestupku proti majetku, který prověřují policisté z obvodního oddělení Plumlov,” popsala policejní tisková mluvčí Irena Urbánková.

 

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-