Dobré ráno, dnes je středa 11.12.2019
svátek slaví Dana,
zítra Simona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

46 vitezovePřestože ze všech stran slyšíme, že je třeba dávat si mimořádný pozor na alkohol neznámého původu, uspořádali tuto sobotu v Čechách pod Kosířem premiérový ročník koštu slivovice a pálenek. Příjemná akce se obešla bez jakýchkoliv zdravotních problémů.

Každý, kdo v sobotu dorazil do Čech pod Kosířem, mohl říct, že pil pod obrazy. V příjemném prostředí místní multifunkční budovy se totiž koštovalo stylově pod plátny namalovanými Františkem Gračkou na motivy obrazů Josefa Mánese. Příchozí pak hodnotili celkem 53 vzorků pálenek v pěti kategoriích. Nejpočetněji a to 17 vzorky byla zastoupena slivovice.  Samotní organizátoři akce byli v období, kdy se v souvislosti s tvrdým alkoholem nejčastěji skloňuje jedovatý metanol, počtem zaslaných vzorků i účastí příjemně překvapeni. „Vzhledem k tomu, že se jedná o první ročník, tak jsme tolik vzorků pálenek rozhodně nečekali. Skutečnost, že by mohly obsahovat metanol si ani nepřipouštíme. Věříme, že jsou to všechno vzorky prověřené a svými majiteli několikrát ochutnané. Nepředpokládám, že by nám tu měl někdo oslepnout,” vyjádřil se starosta obce Milan Kiebel. Průběh soutěže mu dal jednoznačně za pravdu. Mezi příchozími, kteří navíc od každého vzorku upili jen velmi malé množství, se žádný zdravotní problém skutečně neobjevil. Absolutními vítězi se pak stali manželé Karafiátovi. Po skončení soutěže tak mohla zábava v sále plynule pokračovat bálem v rytmu country. 

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments