Dobré ráno, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 dukelska_branaNení to první, a určitě ani zdaleka poslední případ. Minulé úterý 7. ledna byla v Dukelské bráně před někdejším Priorem v Prostějově okradena kapsáři devětačtyřicetiletá žena. Podle svědků, které Večerník oslovil, má kapesní krádeže v centru města na svědomí skupinka snědých pobertů, která postává před Zlatou bránou a vyhlíží si své oběti…

„Ze spáchání trestného činu krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku je podezřelý zatím neznámý pachatel, který v úterý na přesně nezjištěném místě v ulici Dukelská brána v nestřeženém okamžiku ukradl devětačtyřicetileté ženě z nákupní tašky, kterou nesla přes rameno, peněženku s celým obsahem. Kromě peněz v ní poškozená měla i osobní doklady, kartičky k účtu a platební kartu. Zloděj jí způsobil škodu za dva tisíce stopadesát korun,“ informovala Večerník Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.
„Není to poprvé, co letos tady byl někdo okraden, a to máme za sebou jenom pár dní nového roku. Před Zlatou bránou postává parta cikánů, vždycky se pak někdo z nich zamíchá do davu a někoho okrade. Pak je jenom vidět, jak utíkají rychle pryč. Za hodinu jsou pak ale zpátky a číhají dál,“ řekla exkluzivně Večerníku prodavačka jednoho z obchodů v Dukelské bráně. Nepřála si ale zveřejnit své jméno. Pochopitelně... „Nechci dostat, slušně řečeno, přes pusu,“ vysvětlila. Jak dodala, letos přiběhly do této prodejny už tři vyděšené ženy se žádostí o zavolání policie, neboť zjistily, že jim z bundy či tašky zmizela šrajtofle...
Takže, spoluobčané, dávejte si při nákuprech pozor!

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-