Dobré ráno, dnes je úterý 7.4.2020
svátek slaví Heřman a Hermína,
zítra Ema
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 08 09 otaslaviceChlapče, ty jsi měl z pekla štěstí! Mladík za volantem škodovky to minulé pondělí na silnici mezi Otaslavicemi a Myslejovicemi pořádně přehnal a s autem vrazil do stromu. Nic moc se mu naštěstí nestalo, naopak ještě před příjezdem sanitky z vozu sám vystoupil…

„V pondělí sedmnáctého března kolem půl sedmé ráno došlo na silnici mezi Otaslavicemi a Myslejovicemi k nehodě osobního vozidla. Podle provedeného šetření bylo zjištěno, že dvaadvacetiletý řidič Škody Octavie, který jel od Otaslavic, se zřejmě nevěnoval řízení vozidla a v mírně levotočivé zatáčce vyjel mimo silnici, kde narazil do stromu. Z havarovaného vozidla sám vystoupil. Sanitkou byl převezen do nemocnice na ošetření. Na základě lékařské zprávy mohu prozradit, že utrpěl naštěstí jen lehké zranění. Požití alkoholu bylo u něj vyloučeno dechovou zkouškou,“ sdělila Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

Hmotná škoda na vozidle a stromu byla vyčíslena na jednaosmdesát tisíc korun. Řidiči uložili policisté blokovou pokutu.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar