Dobrý podvečer, dnes je neděle 5.4.2020
svátek slaví Miroslava,
zítra Vendula
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 08 09 nehoda krumsinZranění celkem čtyř osob si vyžádala dopravní nehoda dvou osobních vozidel, k níž došlo uplynulé pondělí 17. března kolem půl desáté dopoledne v křižovatce silnic z Krumsína na Křenůvky.

„Podle prvotního šetření policisté zjistili, že dvacetiletý řidič vozidla Fiat Punto, který jel od Prostějoviček na Alojzov, zřejmě v uvedené křižovatce nerespektoval značku ´Dej přednost v jízdě´ a nedal přednost po hlavní silnici zleva jedoucímu vozidlu Opel Corsa, které řídil bezmála osmdesátiletý řidič. Následně tudíž došlo ke střetu,“ popsala karambol Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.

Při nehodě byly zraněny celkem čtyři osoby. Kromě řidičů obou vozů také šestnáctiletá spolujezdkyně ve Fiatu Punto a sedmašedesátiletý spolujezdec v Opelu Corsa. „Spolujezdci z obou vozidel byli převezeni sanitkou do nemocnice na ošetření. Podle prvotních informací se mělo jednat o lehká zranění, přesná doba léčení nebyla stanovena. Alkohol u obou řidičů vyloučila dechová zkouška, celková hmotná škoda byla vyčíslena na pětačtyřicet tisíc korun,“ dodala Urbánková s tím, že přesné okolnosti nehody policisté zjišťují a nehodu nadále šetří.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar