Tři zápasy a pak konec. Po vydřených vítězstvích s Vratimovem a Valašským Meziříčím se Prostějov střetl s pražskou „Bohemkou“ a ta už byla nad síly Hanáků. Prostějov se v zápase dlouho držel a před i krátce po přestávce měl řadu šancí. Jenže je nevyužil. Poté přišla penalta a po jejím proměnění už obrana eskáčka nepůsobila tak pevně. Svěřenci trenéra Jarošíka nakonec podlehli 0:4 a jejich cesta pohárem znovu skončila ve třetím kole.

Utkání začalo převahou Bohemians. Fulnek po pěkné akci dostal míč a lízl jím ze střely branku. Poté mohl zahrozit Koubek, kdyby hlavičkoval přesněji. Až ve 24. minutě se ukázal i Prostějov, Kušej na levé straně rozjel pěknou akci, brankář Bohemians ale sebral míč před dobíhajícím Bartolomeem. Častěji u míče byli hosté. Jenže se nedostávali tolik do šancí. Prostějov měl naopak hned několik pološancí. Vichta minul tyč, Schaffartzik dlouhým nákopem oslovil Bartolomea, nezakončil. Poločas uzavřel nečekanou a nebezpečnou střelou z úhlu Koubek – trefil růžek brány, naštěstí z vnější strany. A další rána letěla nad prostějovskou bránu.