Dobré odpoledne, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 doloplazyTuto sobotu 5. července 2014 proběhnou v obci Doloplazy oslavy 660 let obce a také 90 let založení Sboru dobrovolných hasičů. Sobotní slavnostní den bude zahájen v11:00 hodin Hodovou mší svatou v kapli Sv.Cyrila a Metoděje na návsi v Doloplazích. Po poledni vypuknou oslavy 90 let založení Sboru dobrovolných hasičů nástupem hasičských jednotek, následovat bude žehnání hasičského praporu, vyznamenání členů SDH, ukázka požárního útoku dětí a prohlídka hasičské techniky. Hasiči z Doloplaz připravili výstavu o činnosti sboru a pro zájemce také „Den otevřených dveří hasičské zbrojnice“.

V zámeckém parku následně proběhne zábavný kulturní program v rámci oslav 660 let obce a také sjezd rodáků. Pro veřejnost bude zpřístupněna zámecká věž se zajímavou vyhlídkou na obec a její krásné okolí. Pro další zájemce bude připravena komentovaná prohlídka místního závodu ŽPSV(Prefa).
V zámeckém parku odpoledne vystoupí orchestr mladých ZUŠ Němčice nad Hanou, Michaela – J.LO cover, mažoretky BabyOrionky, kouzelník, tanečníci Tomáš a Simona, mateřská škola Doloplazy, žáci ZUŠ Němčice nad Hanou a zajímavý taneční soubor Hanáci z Hrušky.V zámecké zahradě bude také výstava domácího zvířectva.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-