Příjemnou noc, dnes je pondělí 28.9.2020
svátek slaví Václav,
zítra Michal
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

16 nemciceJen malý kousek od tragédie stála minulé úterý večer totálně opilá žena z Kroměřížska. V Němčicích nad Hanou vstoupila na místním nádraží do kolejiště a vykřikovala, že skočí pod vlak! Zachránili ji až přivolaní policisté...

„V úterý osmého července krátce po šesté hodině večer přijali policisté prostřednictvím linky 158 oznámení o tom, že se v kolejišti a také v prostoru nádraží v Němčicích nad Hanou pohybuje mladá žena jevící známky podnapilosti, přičemž vyhrožuje, že skočí pod vlak. Na místo byla ihned vyslána policejní hlídka, která ženu zajistila a tím zabránila jejímu dalšímu jednání,“ popsala bleskurychlý zásah policistů Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.
Teprve až na své služebně policisté ženu ztotožnili a provedli u ní dechovou zkoušku. „Jednalo se o třiatřicetiletou ženu z Kroměřížska, které dechovou zkouškou naměřili 5,21 promile alkoholu. Z tohoto důvodu byla předána do péče přivolanému lékaři, který rozhodl o jejím umístění do protialkoholní záchytné stanice. Ke zranění osob, ani k narušení železničního provozu nedošlo,“ konstatovala Urbánková.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-