Dobré ráno, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 POLICIE_REGION2Pouhá půlhodinka stačila minulé úterý dopoledne k tomu, aby zatím neznámý pachatel vykradl vozidlo, které jeho majitel nechal odstavené u jedné z prodejen v Rozstání, a pravděpodobně ho ani nezamkl...


„Když majitel v úterý osmého července kolem desáté hodiny odcházel od nákladního vozidla Nissan, nechal v jeho kabině odloženou pánskou kabelku. Jakmile se k vozidlu zhruba za půl hodinky vrátil, už ji tam nenašel. Někdo mu ji stačil ukrást. Kromě mobilního telefonu, osobních dokladů a platebních karet v ní bylo i jednaosmdesát tisíc korun. Neznámý pachatel tak poškozenému způsobil škodu celkem za jedenadevadesát tisíc korun,“ popsala zlodějnu Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.
Policisté případ prověřují pro podezření ze spáchání přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. „Pachateli v případě jeho zjištění hrozí vzhledem k výši vzniklé škody až pětiletý pobyt za mřížemi,“ upozornila mluvčí krajské policie.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-