Dobré poledne, dnes je pátek 18.9.2020
svátek slaví Kryštof,
zítra Zita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 policie_region3Policisté z obvodního oddělení Prostějov 2 ve spolupráci s policisty z obvodního oddělení v Němčicích nad Hanou objasnili krádež vloupáním, ke které došlo začátkem dubna letošního roku v Bedihošti.

Tehdy neznámý pachatel vnikl po poškození prken na vratech stodoly u rodinného domu do vnitřních prostor. „Odcizil z ní dvacet metrových lešenářských trubek, plechovou vanu, deset metrů měděného kabelu, sto dvacet metrů prodlužovacího kabelu, nástrčná kolečka na lešení, motor z motocyklu a několik desítek metrů rádlovacího drátu. Majiteli tak způsobil celkovou škodu za téměř deset tisíc korun,“ připomněla Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.
Policistům se v uplynulých dnech podařilo případ objasnit a pachatele zjistit. „Jedná se o třicetiletého muže z Prostějovska. Pro policisty není tento muž žádným nováčkem, již v minulosti byl za obdobnou majetkovou trestnou činnost soudem odsouzen a potrestán. Ve zkráceném přípravném řízení mu nyní policisté sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže, za který mu hrozí až tříletý pobyt za mřížemi,“ informovala Irena Urbánková.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-