Dobré poledne, dnes je úterý 20.10.2020
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

01 policie region3Těžkým zraněním skončila dopravní nehoda, ke které došlo předminulou sobotu 16. srpna krátce před dvaadvacátou hodinou večer v Lipové. Motorkář srazil chodce, okolnosti havárie policisté nadále zjišťují. 

„Z dosavadního šetření vyplývá, že ke střetu devětadvacetiletého motorkáře, který jel na stroji bez přidělené registrační značky i ochranné přilby, a čtyřiačtyřicetiletého chodce došlo v okamžiku, kdy motorkář pěšího objížděl. Po střetu oba upadli na zem. Sanitním vozem byli převezeni do nemocnice na ošetření. Podle prvotní lékařské zprávy utrpěl chodec těžká zranění s dosud neupřesněnou dobou léčení. Motorkář utrpěl lehké zranění,“ popsala ostrý karambol z předminulého víkendu Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje. 

 

U obou účastníků nehody byl nařízen odběr krve za účelem zjištění, zda byli ovlivněni omamnou látkou. Nehodu policisté nadále šetří a zjišťují její přesné okolnosti.

Total Comments

  • Václavková pohřební služba
  • Bellis
  • Veterina Plajner
  • Auto Rolný
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Sportovní události jsou pozastaveny. Co vám bude nejvíce chybět?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-