Příjemnou noc, dnes je neděle 25.10.2020
svátek slaví Beáta,
zítra Erik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

36 brezskoJediné štěstí, že se nepozornému řidiči nákladního auta nic nestalo! Jedenapadesátiletý muž za volantem Iveca totiž vjel na krajnici tak nešikovně, až se s autem svalil na bok do kukuřice...

„Ve čtvrtek čtvrtého září kolem půl třetí odpoledne došlo na silnici druhé třídy ve směru od Březska na Hvozd k dopravní nehodě nákladního vozidla. Z dosavadního šetření vyplývá, že k havárii došlo v okamžiku, kdy jednapadesátiletý řidič vozidla Iveco při průjezdu levotočivou zatáčkou zřejmě najel více na okraj silnice a sjel do příkopu. Po sjetí se vozidlo převrátilo na bok do kukuřičného pole. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, alkohol u řidiče vyloučila dechová zkouška,“ popsala karambol Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje s tím,že hmotná škoda vznikla jak na vozidle, tak na kukuřici. „Celkem se jedná o pětašedesát tisíc pětset korun, řidiči byla uložena bloková pokuta,“ dodala mluvčí krajské policie.  

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Souhlasíte s vládními opatřeními v souvislosti s pandemií koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Hřbitov v novém.

Prostějovští radní se vytasili s plánem na příštích šest let, který zahrnuje kompletní rekonstrukci Městského hřbitova v Brněnské ulici. Opravou má projít smuteční síň, cestní síť, vybudovat se mají nové parkovací plochy a radnice hodlá dokoupit nový mobiliář. Pomoci mají samozřejmě evropské fondy.

 

Hrozící povodně.
Po abnormálních srážkách přišlo nebezpečí rozvodnění řek i říček také na Prostějovsku. Vodohospodáři vyhlásili na říčce Hloučele pod přehradou, na Romži ve Stražisku a dalších místech Prostějovska různé povodňové stupně ohrožení. V závěru týdne se situace naštěstí uklidnila.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Josef SUCHÁNEK

Pečeť tomu definitivně dá až ustavující zasedání Zastupitelstva Olomouckého kraje, ovšem už nyní je více než jisté, že novým hejtmanem bude právě lídr seskupení Pirátů a STAN.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

92

Statistika počtu obyvatel Prostějova za první pololetí opět nezní lichotivě. Město přišlo za prvních šest měsíců o dalších dvaadevadesát obyvatel.

33

Total Comments

Výrok týdne

„JE TO NA POVÁŽENOU, SUBDODAVATEL TO ZMASTIL!“

Šéf odboru dopravy prostějovského magistrátu Miroslav Nakládal vysvětlil, proč je z Prostějova do Kojetína tak „daleko“.

Total Comments

-