Dobrý podvečer, dnes je středa 30.9.2020
svátek slaví Jeroným,
zítra Igor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

VIDEO + FOTOGALERIE: Tohle se jen tak nevidí! Neobyčejné množství mladých dívek v pyžamech, nočních košilkách a negližé bylo možné uplynulou sobotu v noci zastihnout, jak to pořádně rozjíždí v jeseneckém „kulturáku“. Zatímco děvčat v úborech převážně na spaní dorazilo na akci poměrně dost, podobně oděné kluky šlo spočítat na prstech jedné ruky... Večerník vše viděl na vlastní oči, a věru - stálo to za to! 

Nešlo si toho nevšimnout. Ač většina z více jak tři stovek lidí na sobotní párty do Jesence dorazila v tradičním večírkovém oblečení, tak ti, kteří se odhodlali přijet v pyžamech, si akci užívali o poznání víc. Všechna „pyžama“ ukázala, že se umí pořádně odvázat a pařila jako by právě tato párty měla být jejich poslední. 

„Máme krásná pyžama a nestydíme se je ukázat,“ objasnily Večerníku se smíchem dvě křepčící kamarádky důvod, proč vyrazily na akci právě v tomto oblečení. Další motivací pro ně nepochybně byla i skutečnost, že stejně jako všichni ostatní v nočních úborech měly vstup zdarma. Za ušetřené peníze si mohly koupit dvě ochucené vodky a ještě jim zbylo na bublifuk. Navzdory tomu jasná většina přítomných zvolila normální oblečení. „V pyžamu bych klidně přišel, ale bohužel žádné nemám. Doma spím většinou nahý. A přijít ´na Adama´, to jsem se fakt neodvážil..,“ prohlásil jeden z chlapců oblečený do  červené sportovní mikiny.

Na pódiu se představila kapela Sax hrající řízný rock. Její členové by společně se skupinou Alkehol jistě mohli potvrdit, že „pijí s láskou“. Největší ohlas ovšem mezi přítomnými zřejmě zaznamenaly písně slovenského seskupení Horkýže slíže. Množstvím energie jdoucí z kytarových riffů si přitom kapela Sax s divokou partičkou z Nitry rozhodně nezadala.

Pyžamovou párty akce v Jesenci pro letošek určitě nekončí. Už tuto sobotu 6. prosince se zde bude konat „Tradiční mikulášská zábava“. Kdo bude chtít, může přijít v pyžamu i na ní, nicméně placení vstupného se tentokrát nevyhne. Naopak všichni Mikuláši, čerti a čertice budou mít vstup zdarma. Hrát bude skupina Kreyn. Chybět nebude ani oblíbená „Štěpánská“ zábava.

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-