Dobrý večer, dnes je neděle 12.7.2020
svátek slaví Bořek,
zítra Markéta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

VIDEO + FOTOGALERIE: Tohle se jen tak nevidí! Neobyčejné množství mladých dívek v pyžamech, nočních košilkách a negližé bylo možné uplynulou sobotu v noci zastihnout, jak to pořádně rozjíždí v jeseneckém „kulturáku“. Zatímco děvčat v úborech převážně na spaní dorazilo na akci poměrně dost, podobně oděné kluky šlo spočítat na prstech jedné ruky... Večerník vše viděl na vlastní oči, a věru - stálo to za to! 

Nešlo si toho nevšimnout. Ač většina z více jak tři stovek lidí na sobotní párty do Jesence dorazila v tradičním večírkovém oblečení, tak ti, kteří se odhodlali přijet v pyžamech, si akci užívali o poznání víc. Všechna „pyžama“ ukázala, že se umí pořádně odvázat a pařila jako by právě tato párty měla být jejich poslední. 

„Máme krásná pyžama a nestydíme se je ukázat,“ objasnily Večerníku se smíchem dvě křepčící kamarádky důvod, proč vyrazily na akci právě v tomto oblečení. Další motivací pro ně nepochybně byla i skutečnost, že stejně jako všichni ostatní v nočních úborech měly vstup zdarma. Za ušetřené peníze si mohly koupit dvě ochucené vodky a ještě jim zbylo na bublifuk. Navzdory tomu jasná většina přítomných zvolila normální oblečení. „V pyžamu bych klidně přišel, ale bohužel žádné nemám. Doma spím většinou nahý. A přijít ´na Adama´, to jsem se fakt neodvážil..,“ prohlásil jeden z chlapců oblečený do  červené sportovní mikiny.

Na pódiu se představila kapela Sax hrající řízný rock. Její členové by společně se skupinou Alkehol jistě mohli potvrdit, že „pijí s láskou“. Největší ohlas ovšem mezi přítomnými zřejmě zaznamenaly písně slovenského seskupení Horkýže slíže. Množstvím energie jdoucí z kytarových riffů si přitom kapela Sax s divokou partičkou z Nitry rozhodně nezadala.

Pyžamovou párty akce v Jesenci pro letošek určitě nekončí. Už tuto sobotu 6. prosince se zde bude konat „Tradiční mikulášská zábava“. Kdo bude chtít, může přijít v pyžamu i na ní, nicméně placení vstupného se tentokrát nevyhne. Naopak všichni Mikuláši, čerti a čertice budou mít vstup zdarma. Hrát bude skupina Kreyn. Chybět nebude ani oblíbená „Štěpánská“ zábava.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-