Dobré odpoledne, dnes je středa 11.12.2019
svátek slaví Dana,
zítra Simona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

VIDEO + FOTOGALERIE: Tohle se jen tak nevidí! Neobyčejné množství mladých dívek v pyžamech, nočních košilkách a negližé bylo možné uplynulou sobotu v noci zastihnout, jak to pořádně rozjíždí v jeseneckém „kulturáku“. Zatímco děvčat v úborech převážně na spaní dorazilo na akci poměrně dost, podobně oděné kluky šlo spočítat na prstech jedné ruky... Večerník vše viděl na vlastní oči, a věru - stálo to za to! 

Nešlo si toho nevšimnout. Ač většina z více jak tři stovek lidí na sobotní párty do Jesence dorazila v tradičním večírkovém oblečení, tak ti, kteří se odhodlali přijet v pyžamech, si akci užívali o poznání víc. Všechna „pyžama“ ukázala, že se umí pořádně odvázat a pařila jako by právě tato párty měla být jejich poslední. 

„Máme krásná pyžama a nestydíme se je ukázat,“ objasnily Večerníku se smíchem dvě křepčící kamarádky důvod, proč vyrazily na akci právě v tomto oblečení. Další motivací pro ně nepochybně byla i skutečnost, že stejně jako všichni ostatní v nočních úborech měly vstup zdarma. Za ušetřené peníze si mohly koupit dvě ochucené vodky a ještě jim zbylo na bublifuk. Navzdory tomu jasná většina přítomných zvolila normální oblečení. „V pyžamu bych klidně přišel, ale bohužel žádné nemám. Doma spím většinou nahý. A přijít ´na Adama´, to jsem se fakt neodvážil..,“ prohlásil jeden z chlapců oblečený do  červené sportovní mikiny.

Na pódiu se představila kapela Sax hrající řízný rock. Její členové by společně se skupinou Alkehol jistě mohli potvrdit, že „pijí s láskou“. Největší ohlas ovšem mezi přítomnými zřejmě zaznamenaly písně slovenského seskupení Horkýže slíže. Množstvím energie jdoucí z kytarových riffů si přitom kapela Sax s divokou partičkou z Nitry rozhodně nezadala.

Pyžamovou párty akce v Jesenci pro letošek určitě nekončí. Už tuto sobotu 6. prosince se zde bude konat „Tradiční mikulášská zábava“. Kdo bude chtít, může přijít v pyžamu i na ní, nicméně placení vstupného se tentokrát nevyhne. Naopak všichni Mikuláši, čerti a čertice budou mít vstup zdarma. Hrát bude skupina Kreyn. Chybět nebude ani oblíbená „Štěpánská“ zábava.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments