Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

43 autobusO takzvaném „dušičkovém“ víkendu, tedy v sobotu 2. a v neděli 3. listopadu, dojde k posílení městské hromadné dopravy v Prostějově, konkrétně linky číslo 1 mezi autobusovým nádražím a hřbitovem.

„Chceme Prostějovanům i mimoprostějovským návštěvníkům hřbitova nabídnout alternativní možnost dostat se na hlavní hřbitov v Brněnské ulici i jiným dopravním prostředkem než automobilem. Linka číslo jedna tak bude v obou směrech jezdit od ranních hodin až do dvacáté hodiny večerní. Posílení autobusové dopravy považujeme za důležité, v minulosti se to jednoznačně osvědčilo, a to i přesto, že u hřbitova přibylo parkovacích míst,“ uvedla náměstkyně prostějovského primátora Alena Rašková.
Během dušičkových dní se na hřbitově i v jeho okolí budou stejně jako vloni hojně pohybovat hlídky policie. „Strážníci dostali pokyn ke zvýšené preventivní činnosti, která se v loňském roce osvědčila. Dříve hlavně během Dušiček docházelo na hřbitově a na parkovištích před ním k častým krádežím věcí z vozidel, což se před rokem stalo snad v jednom jediném případě,“ řekl Miroslav Pišťák, primátor statutárního města Prostějov.   
Podrobný jízdní řád najdete na našich internetových stránkách www.vecernikpv.cz!

JÍZDNÍ ŘÁDY ZDE: pdf43_jizdni_rad.pdf

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments