Dobré odpoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

35 albertObdobně jako každou středu se dvacetiletá Hana vydala nakupovat do Albertu. Supermarket ve Vrahovické ulici však, stejně jako všichni jeho pravidelní návštěvníci, našla zavřený. Obchod totiž od pondělí 20. srpna prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Zavřený bude až do 5. září.

Čelo o neprostupné otvírací dveře si obrazně řečeno mohli natlouct všichni, kteří v uplynulém týdnu vyrazili na nákupy do Albertu ve Vrahovické ulici. V těchto dnech totiž v supermarketu probíhá rozsáhlá rekonstrukce. Proměnou prochází jak venkovní obložení, tak i interiér obchodu. Před zavřenou prodejnou se nám podařilo zastihnout dvacetiletou Hanu, která patří mezi pravidelné návštěvníky tohoto supermarketu. „Jsem hodně překvapená, že je tu kvůli opravám zavřeno. Uvnitř to bylo celkem hezké a zboží bylo vždy přehledně srovnané. Zajímalo by mě, proč obchod opravují a kdy jej opět otevřou,“ sdělila Večerníku slečna Hanka.

A tak jsme se vydali pátrat po okolnostech. „Důvodem uzavření obchodu je remodeling prodejny. Její otevření plánujeme na středu 5. září,“ reagoval pro Večerník Jiří Horák ze společnosti Ahold, která je provozovatelem sítě obchodních domů Albert. Od zmíněného remodelingu prodejny si společnost zřejmě slibuje vyšší zisk. „Zákazníci jsou v obchodě ochotní utratit víc peněz, pokud jim prostředí zprostředkuje zážitek, který sami očekávají. Cítí-li se v prodejně dobře, nemusí být cena výrobků tím hlavním, co rozhoduje o tom, co si v daném obchodě koupí a co ne,“ objasnil nám princip a důvody remodelingu Karel Čapoun z jedné z firem, která se jím zabývá. 

Zatímco supermarket u nádraží v těchto dnech zvelebují stavební dělníci, na proměně bývalého Albertu na Sídlišti Svobody se už několik let činí hlavně zloději a sběrači kovů. Prodejna zde byla zavřena už před třemi roky poté, co vedle otevřel konkurenční Lidl. Od té doby objekt, k němuž patří i přilehlé parkoviště, chátrá. Společnost Ahold se jej totiž stále marně snaží prodat. Kromě zlodějů však o opuštěný supermarket nikdo zájem nemá...

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments