Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.5.2019
svátek slaví Vladimír,
zítra Jana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

35 muzeme_dalVěděli byste, kolik toboganů je v prostějovském aquaparku? Co v Prostějově představuje Zlatá jehla? Nebo který rodák napsal známé verše o poštovní schránce? Pokud ano, měli jste ve středu odpoledne šanci získat stovku z rukou hvězdy seriálu Ordinace v růžové zahradě Miluše Bittnerové, která i se štábem České televize na hlavním náměstí točila prostějovský díl nové soutěže „Můžeme dál?“ Ten se sice na obrazovkách dosud neobjevil, ale už se musel potýkat s pořádnou blamáží...

V září by se na obrazovce České televize měl objevit nový soutěžní seriál „Můžeme dál?“, který by ve vysílacím plánu měl nahradit populární vědomostní kvíz „Taxík“.

Jeden z jeho dílů se ve středu natáčel přímo na prostějovském náměstí. Televizní štáb budil u kolemjdoucích zvědavost a právě sami občasné Večerník na jeho přítomnost upozornili.

Pozornost poutala především Miluše Bittnerová. Herečka známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě jezdila po náměstí na segwayi, z něhož oslovovala náhodné kolemjdoucí a následně jim pokládala poměrně jednoduché otázky vztahující se k Prostějovu. Někteří z oslovených k ní však i přesto byli poněkud nedůvěřiví. Policii na štáb v Prostějově však nezavolal nikdo.

To ovšem nedávno učinila jedna seniorka ze Slatin na Brněnsku, která policistům oznámila, že se k ní snažili dostat lupiči, vydávající se za zaměstnance České televize. Nejvtipnější na celé záležitosti bylo to, že brněnské studio ČT následně odvysílalo reportáž o podvodnících, kteří plánovali okrást nebohou babičku. Jak upozornil server Týden.cz, v uvedeném případě televize za zloděje označila své vlastní zaměstnance...

V Prostějově se tvůrci zaměřili na náhodné kolemjdoucí na hlavním náměstí. Pokud už byli ochotni odpovídat, většina z nich správnou odpověď na položenou otázku znala. Po několika odmítnutích ze strany dotazovaných se štáb rozhodl oslovit sochu T. G. Masaryka, stojící přímo před prostějovskou radnicí. „Neblbněte. Vždyť tam s mikrofonem nedosáhnu...,“ protestoval s úsměvem zvukař. Televizní tvůrci to přesto zkusili. Přestože se od sochy našeho prvního prezidenta správné odpovědi nakonec nedočkali, nemuseli se ani bát, že na ně tatíček Masaryk zavolá strážníky.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments